Zrýchlite zajtrajšie farbiace služby už dnes s novou IGORA COLOR10 od Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional rozširuje permanentný sortiment spoľahlivého farbiaceho produktu – IGORA COLOR10 – o 6 prirodzených studených odtieňov pre trendovú farbu vytvorenú v priebehu iba 10 minút! IGORA COLOR10 servis pre rýchle dosiahnutú nádhernú farbu je dostupný v salónoch Schwarzkopf Professional.

IGORA COLOR10: Technológia pre rýchlu farbu

Vďaka technológii Amino Acid Carrier, ktorá funguje ako expresný prenášač,sú farebné pigmenty schopné rýchlejšie prenikať do vlasového vlákna.
IGORA COLOR10 vytvára farbu v priebehu iba 10 minút, jej ošetrujúca receptúra umožňuje kompletné farbenie s dlhotrvajúcou stálosťou farby a až 100% krytie bielych vlasov – odpovedá tak na potrebu pohodlnej farebnej dokonalosti, a to rýchle!

IGORA COLOR10: NOVÉ štýly a servis v salóne

Nové odtiene IGORA COLOR10 ponúkajú výber krásnych prirodzených a studených tónov pre sofistikované a jemné trendové výsledky. Pre prezentáciu nových odtieňov sme pripravili dve nové služby:

Štýl Colour Grading ponúka sofistikované studené výsledky s krásnymi farebnými akcentmi. Tento štýl je dosiahnutý jemným stupňovaním pomocou techniky voľnej ruky. Použitím hlbšieho tónu na oblasť odrastov a jeho premiešaním so svetlejším tónom v dĺžkach vznikne prirodzený a viditeľne vyvážený vzhľad.

Shine Halo je viacrozmerný štýl kombinujúci jemné tóny. Tento štýl je vytvorený aplikáciou troch rôznych farieb v organických sekciách s postupom zozadu smerom dopredu. Veľkosť sekcií a výber farieb je možné pre dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu prispôsobiť podľa dĺžky a hustoty vlasov.

Kompletný sortiment 32 odtieňov IGORA COLOR10možno navzájom miešať, umožňuje kaderníkom podporiť úspech ich salónu prostredníctvom radu komerčne zaujímavých služieb – vrátane rýchleho oživenia korienkov, farbenia vybraných partií alebo rýchleho oživenie farby. Vďaka kratšej dobe servisu predstavuje IGORA COLOR10 perfektnú voľbu pre zákazníčky bez zjednaného termínu, zákazníčky, ktoré sa pre farbu rozhodli na poslednú chvíľu alebo zákazníčky oceňujúce rýchly farbiaci servis.

Viac informácií o portfóliu IGORA COLOR10 – vrátane najnovších prirodzených a studených odtieňov a odpovedajúcich techník – nájdete na webových stránkach Schwarzkopf Professional: www.schwarzkopfpro.com. Informácie o profesionálnom školení a o tom, ako premeniť farebné vízie do každodennej reality, získate na seminároch o farbení ASK Education.

Nezabudnite sledovať @schwarzkopfpro na sociálnych médiách a držte krok s najnovšími štýlmi a inšpiráciami IGORA COLOUR10 prostredníctvom hashtagov #IGORACOLOR10 a #IGORA.

IGORA COLOR10 je dostupná od júna 2019.

H&B