Oslávte zajtrajšiu osobitú krásu už dnes s NOVINKAMI
Mad About Lengths a Mad About Curls Superfood!

Na základe úspechu značky starostlivosti a stylingu Mad About Curls & Waves a rastúceho dopytu po ďalších produktoch, ktoré prijímajú individualitu textúry vlasov, prichádza Schwarzkopf Professional s novinkami v sortimente Mad About:

 • Mad About Curls Superfood, pre prirodzene kučeravé vlny
 • Mad About Lengths, pre dlhé vlasy

Dnešné ženy chcú zdôrazniť svoju jedinečnú osobnosť a osobitú krásu – Schwarzkopf Professional chápe, že pokiaľ ide o kučeravé alebo dlhé vlasy, neexistuje univerzálny prístup – nie je to iba trend, ale spôsob života!

Mad About Curls, Waves a Lengths:

Dnešní doba vyzýva k autentickosti. Kaderníci preto nabádajú svoje zákazníčky k tomu, aby milovali svoju prirodzenú štruktúru vlasov a hrdo sa o ne starali. Mad About ponúka celý rad produktov starostlivosti a stylingu pre rôzne typy vlnitých, kučeravých a dlhých vlasov.

Komplex Aquarine je tým, čo odlišuje Mad About od ostatných produktov starostlivosti a stylingu – Mad About vo svojich produktoch obsahuje kombináciu špecifických ingrediencií, ktoré intenzívne hydratujú a spevňujú vlasy a zároveň poskytujú ochranný štít pre tvarovane a ochranu pred lámaním a teplom.

NOVINKA Mad About Curls Superfood:

Pretože kučery typu 4 (vzory 4A, 4B, 4C), ktoré sú obecne označované ako prstienkové, vyžadujú vzhľadom ku svojej krehkej a suchej štruktúre špeciálnu starostlivosť, vytvoril Schwarzkopf Professional dva produkty: Mad About Curls Superfood Maska a Neoplachovací prípravok zo zmesou superfood olejov (kokosového, avokádového, ricínového a oleja z hroznových semien) pre intenzívne vyživenie, hydratáciu a spevnenie tesných štruktúr.

Špeciálna zmes superfood olejov a Mad About Aquarine komplex spoločne:

 • hĺbkovo vyživujú a hydratujú extrémne suché vlasy,
 • krotia kučery a uľahčujú rozčesávanie vlasov,
 • spevňujú štruktúry vlasov,
 • minimalizujú lámanie vlasov a uzatvárajú kutikulu,
 • skrášľujú prstienkovú štruktúru a zvýrazňujú lesk.

Aj keď môžu kučeravé vlasy vyzerať veľmi husto a robustne, väčšinou majú najkrehkejšiu a najsuchšiu štruktúru s najmenším množstvom vrstiev kutikul – práve preto si vyžadujú špeciálnu pozornosť a starostlivosť.

Mad About Curls Superfood sortiment:

Mad About Curls Superfood Maska

Bohatá ošetrujúca kúra pre vyživenie kučeravých vlasov. Receptúra s komplexom Aquarine a zmesou superfood olejov hĺbkovo regeneruje, zvláčňuje a zlepšuje hydratáciu suchých štruktúrovaných vlasov.

650ml € 24,90 (MOC)

Mad About Curls Superfood Leave-In

Bohatá neoplachovacia kúra pre vyrovnanie úrovne hydratácie a zachovania tvarovania prstienkových vlasov. Receptúra s komplexom Aquarine zo zmesou superfood olejov pomáha intenzívne hydratovať a spevňovať oslabenú štruktúru vlasov.

200ml € 21,90 (MOC)

NOVINKA Mad About Lengths:

Pre mnoho zákazníčok s dlhými vlasmi je návšteva kaderníckeho salónu spojená s výrazným skracovaním vlasov, a to kvôli suchým dĺžkam náchylným k lámaniu a štiepeniu končekov. Kľúčom ku krásnym a zdravo vyzerajúcim dlhým vlasom je však v skutočnosti ich pravidelné zastrihávanie (ktoré podporuje rast), kombinované so starostlivosťou od korienkov po končeky a stylingom šitým zákazníčkam na mieru. Spoločnosť Schwarzkopf Professional sa snaží podporovať sebavedomie dlhých vlasov a preto prichádza s novinkou Mad About Lengths a ponúka štyri produkty tejto rady, šampón, sérum, intenzívnu starostlivosť a dvojfázový neoplachovací sprej, ktoré:

 • hydratujú zaťažované dĺžky a konce,
 • znižujú úroveň poškodenia vlasov a posilňujú dlhé vlasy,
 • šampón a sérum aktivujú vlasové folikuly,
 • uzamykajú rozštiepené končeky,
 • skrášľujú vlasy a dodávajú im lesk.

Nové receptúry s komplexom Aqurine obohatené o biotín (šampón a sérum) a technológiu Length Maximising aktivujú vlasové folikuly, znižujú lámanie vlasov a okamžite zaceľujú rozštiepené končeky. Ucelený režim vlasovej starostlivosti ošetruje odľahčenými zvlhčujúcimi receptúrami dlhé vlasy od korienkov po končeky. Pre krásne dlhšie, pružnejšie a živšie vlasy, ktoré nepotrebujú výrazne skracovať pri každej návšteve salónu.

NOVINKA Mad About Lengths Assortment:

Mad About Lengths Root to Tip Cleanser

Bezsulfátový* šampón určený pre potreby dlhých vlasov. Odľahčená ošetrujúca receptúra s Aquarine komplexom a biotínom zlepšuje hydratáciu vlasov, spevňuje suché dĺžky a končeky a pomáha aktivovať vlasové folikuly.

300ml € 14,90 (MOC)

Mad About Lengths Root Boosting Serum

Tento gél spevňujúci korienky nastavuje základ starostlivosti. Obsahuje komplex Aquarine a biotín, aktivuje vlasové folikuly a pomáha optimalizovať úroveň hydratácie pokožky hlavy.

40ml € 21,90 (MOC)

Mad About Lengths Length Embracing Treatment

Intenzívna starostlivosť s komplexom Aquarine a technológiou Length Maximising pre intenzívne vyživenie vysušených dĺžok a končekov, zanecháva vlasy pružné, obmedzuje ich lámanie až o 95 % pre krásne dlhé a zdravé vlasy.

300ml € 21,90 (MOC)

Mad About Lengths Split Ends Fix

Dvojfázový neoplachovací sprej s Aquarine komplexom a technológiou Length Maximising pre okamžité zacelenie rozštiepených končekov. Vyživuje vysušené dĺžky, vyrovnáva úroveň vlhkosti vo vlasoch a zlepšuje lesk pre krásne dlhé a pružné vlasy.

200ml € 14,90 (MOC)

Digital a Online:

Všetky detaily o produktoch Mad About sú dostupné na webovej stránke Schwarzkopf Professional: www.schwarzkopfpro.cz. Nezabudnite držať krok so všetkými Mad About digitálnymi aktivitami a novinkami prostredníctvom sociálnych médií @schwarzkopfpro a hashtagov #MadAbout / #MadAboutLengths.

Nový tovar bude dostupný od októbra 2019.

*neobsahuje laurylsulfát sodný a laurethansulfát sodný

 

CCC