Schwarzkopf Professional si dal záväzok odfarbiť zrelé vlasy a ponúka nový rad IGORA ROYAL Absolutes Range so šiestimi novými módnymi odtieňmi…

Schwarzkopf Professional verí, že odfarbenie bielych vlasov nie je snaha zakryť vek. Stále viac žien to vníma ako spôsob sebavyjadrenia, ktorým prijímajú svoju skutočnú identitu a ukazujú, kým sú – aj farbou vlasov. Pri rozšírení portfólia výrobkov IGORA ROYAL Absolutes sa v Schwarzkopf Professional zamerali na možnosť výberu. Preto ponúka ucelenú a rôznorodú paletu farieb – teraz so šiestimi novými módnymi odtieňmi – aby vyšiel v ústrety potrebám zrelých vlasov a zaistil, že sa budete aj naďalej cítiť #AbsoluteYou.  „Pre mňa osobne nemá zakrývanie šedín nič do činenia so snahou zakryť môj vek, skôr ide o podporu toho, ako sa cítim. Najviac sa cítim byť sama sebou so svojou prirodzene hnedou farbou – takou, aká bola celý môj život,“
hovorí päťdesiatnička Lesley Jennison, globálna veľvyslankyňa farieb spoločnosti Schwarzkopf Professional.

 

Rozšírenie radu

S pribúdajúcim vekom sa mnohé ženy prikláňajú k svetlejším odtieňom s jemnejšími nuansami, aby ladili s blednúcou pleťou a zmäkčili kontrast medzi odrastami a farbou. Šesť nových odtieňov IGORA ROYAL Absolutes cieli na ženy so svetlejšou základnou farbou – medzi úrovňou 7 a 9 – a ponúka krásne, módne odtiene v chladne béžovej, čokoládovej a medenej, pričom sľubuje stopercentné krytie.

Technológia

Zloženie so siliamínom a kolagénom, formula Pro-Age Complex ponúka dodatočnú starostlivosť, ktorá je vhodná predovšetkým pre zrelé a jemné vlasy; vyhladenie povrchu vlasu vytvára hladký a rovnomerný povrch a dodáva maximálny lesk. Nový vylepšený rad tiež obsahuje technológiu Low-Odour bez nepríjemných zápachov, čím zaisťuje príjemnejší farbiaci zážitok.

Oživenie farby dĺžok a končekov

Dofarbenie odrastov by sa nikdy nemalo robiť samostatne! Zatiaľ čo Absolutes aplikujete na oblasť odrastov, na dĺžky a končeky by mal byť použitý zodpovedajúci krátko- či strednodobý odtieň. Len tak docielite optimálne podmienky pre vlasy a zaistíte dlhšie trvajúci lesk a farbu. Absolutes dokonale ladí so zodpovedajúcimi odtieňmi radu IGORA VIBRANCE a tiež so systémom Mix and Tone Chroma ID – spoločne ponúka opakované bezproblémové oživenie farby.

Absolutes farebné inšpirácie

Odtiene Absolutes boli použité pri vytváraní charakteristického vzhľadu tejto sezóny – Temná Romantika od Essential Looks. Spolu s IGORA VIBRANCE použila globálna veľvyslankyňa farieb Schwarzkopf Professional Lesley Jennison (@lesleyjennison)  Absolutes odtieň 7-460 a vytvorila nádherný a šik svetlo hnedý odtieň na modelke Valérii – zatiaľ čo s použitím odtieňu 9-140 vytvorila efekt nenásilne rámujúci tvár.  Charakteristický vzhľad Temná Romantika od Essential Looks VivID Collection môžete sledovať od septembra 2020 na essentiallooks.com. „S pribúdajúcim vekom rastú tiež záujmy a zodpovednosť. Menej sa sústreďujeme na dokonalý vzhľad. Chceme sa proste cítiť sama sebou a pohodlne. A ja sa tak najprirodzenejšie cítim s hnedými vlasmi,“ hovorí štyridsaťpäťročná modelka Essential Looks Valerie Jerome.

IGORA ROYAL Absolute:

  • Stopercentné krytie s plne módnou živelnosťou
  • Rovnomerné pokrytie, dokonca aj na silných a odolných vlasoch
  • Široké portfólio farieb so šiestimi novým módnymi odtieňmi
  • Zloženie starajúce sa o zrelé vlasy obsahuje komplex Pro-Age
  • Neprekonateľný lesk a dlhotrvajúce výsledky
  • Technológia bez nepríjemných zápachov Low-Odour pre príjemnejší zážitok v kaderníckom salóne.

Ak chcete objaviť portfólio farieb IGORA ROYAL Absolutes, kliknite na: schwarzkopf.com. Nájdete informácie o výrobkoch, videonávody a inšpirácie na vzhľad – i najnovšiu ponuku tréningov od ASK Education.

Držte krok s IGORA ROYAL Absolutes na sociálnych sieťach s kanálmi @schwarzkopfpro a hashtagmi #IGORAABSOLUTES #AbsolutelyMe a #AbsolutelyYou.

H&B