Chcete povýšiť svoje dlhé rozpustené vlasy na účes?  Stačí v nich udržať objem a voľnosť.  Vlasy sú šťastné, keď sa môžu prirodzene hýbať, my zas, keď máme krásny účes. Ako spojiť tieto dve zdanlivo protikladné požiadavky? Je to jednoduchšie, než si myslíte! 

Pripravili sme pre vás súťaž o balíček kozmetiky Schwarzkopf Professional.

Krásne dlhé vlasy priťahujú pohľady mužov aj žien. No dlhovlásky dobre vedia, že za ich korunou krásy sa skrývajú hodiny pravidelnej starostlivosti a neraz sú rozpustené vlasy len výsledkom márnej snahy upraviť ich do účesu, ktorý by držal a vyzeral prirodzene. Mnohé fixačné prípravky vlasy sformujú do tuhého účesu, v ktorom vlasy vyzerajú zlepene ako v pavučine. To preto, lebo udržiavajú účes polymérmi a tie vytvárajú pevné väzby medzi vlasovými vláknami.

Styling dlhých vlasov potrebuje fixovanie pevné, ale flexibilné, objemné a zároveň ľahké. Pre tie, čo chcú mať účes rýchlo a ľahko hotový, je tu skvelé riešenie – nové produkty Schwarzkopf Professional OSiS+ Long Hair Texture. Fixačné polyméry v nich sú kombinované s mikročiastočkami, ktoré priľnú k vlasovému vláknu a keď vlasy prejdete prstami, čiastočky sa aktivujú, prepletú a vlasy zafixujú. Táto štruktúra môže byť opätovne aktivovaná kedykoľvek je to potrebné.

Mimoriadne produkty Schwarzkopf Professional OSiS+ na suchý štruktúru vytvárajúci styling ponúkajú odľahčený výsledok a ľahké sa používajú. Rad produktov obsahuje suchý tvarujúci sprej, jemný objemový púder, suchý šampón a suchý kondicionér. Takže, rozlúčte sa s ťažkými, zlepenými a tuhými účesmi a privítajte nový prístup – prirodzený štýl so štruktúrou a s pohybom! Výsledkom použitia OSiS+ produktov je odľahčená štruktúra, výrazný objem, okamžitá podpora korienkov a nelepiaci pohyb.

Pudrový sprej OSiS+ Texture Blow je prirodzený a dodá hebký vzhľad, výrazný a dlhotrvajúci objem od korienkov, zdravý lesk i voľný pohyb vlasom v dĺžkach bez uzlenia a poletovania – teda presne to, čo robí z rozpustených vlasov závideniahodný účes.

Milovníčky rozviatych plážových vĺn si tiež prídu na svoje: prepletené nezlepené vlny, jemné vlasy a hodvábny pocit na dotyk vyčarí suchý sprej OSiS+ Beach Texture.  A aby ste mohli vybrané produkty z radu OSiS+ Long Hair Texture  použiť kedykoľvek počas dňa, sú aj v kabelkovom balení. Nebojte sa ich vrstviť a kombinovať, vaše účesy budú ešte kreatívnejšie a očarujúcejšie!

Napíšte na: eva.svonavova@propublishing.sk koľko produktov obsahuje tento stylingový rad. Zo správnych odpovedí vyberieme tri z vás, ktoré dostanú balíček  kozmetiky Schwarzkopf Professional!

H&B