Počuli ste o značke EVO? Zrodila sa z túžby otriasť statusom quo v kaderníckom priemysle a z austrálskeho startupu sa rozrástla na celosvetové hnutie salónov, štylistov a voľnomyšlienkárov. Od skromných začiatkov k veľkým nápadom… poslanie zostalo rovnaké: zachrániť obyčajných ľudí pred nimi samými.

Predstavujeme UNLIMITED, novú kampaň od austrálskej značky starostlivosti o vlasy, EVO HAIR. Aké je poslanie značky EVO?

 Myslite slobodne!  

Pre Evo nie je starostlivosť o vlasy o riešení životných skúšok a útrap, ale o individualite a zábave, o oslave seba samého, nech už je to čokoľvek. „Unlimited“ predstavuje toto všetko a ešte viac. Najnovšia farebná kampaň značky Evo, ktorá sa inšpiruje nostalgiou 90. rokov s prímesou výstrednosti roku 2022, mieša minulosť so súčasnosťou, aby zachytila okamih, ktorý symbolizuje život bez obmedzení. Po období pravidiel a predpisov kampaň „Unlimited“ všetko odsúva nabok, aby poskytla pocit úniku. Je to šanca pre ľudí, aby sa zachránili pred vážnosťou, šli svojou vlastnou cestou, povedali zbohom limitom… aj keď len na obyčajnú chvíľu. Evo je pre každého a pre všetkých, „Unlimited“ prináša neobmedzenú osobitosť, individualitu a šmrnc, dokazuje, že ľudia môžu byť skutočne sami sebou, keď používajú produkty Evo, bez obmedzenia. „Unlimited“ je pozvánkou na chválu osobnosti, prijatie individuality a radosti z dobrých časov a dobrých vlasov.

Chcete vedieť viac? Píšte: Natália Drozdová – Junior marketing manager – natalia.drozdova@new-flag.cz

H&B