Mnohé ženy poznajú problém s poškodenými vlasmi po nešetrnom farbení, trvalej či častom používaní žehličiek a kuliem. Výsledkom sú krehké vlasy náchylné k strapateniu a lámaniu. Krásne vlasy sú pýchou každej a je nutné dopriať im dostatočnú starostlivosť, na ktorú nie je nikdy neskoro. Novým revolučný rad profesionálnych produktov, špeciálne určený na domáce používanie, poskytne vlasom starostlivosť ako v salóne, tak aj doma.

Olaplex ponúka na českom a slovenskom trhu šampón NO.4 Bond Maintenance a kondicionér NO.5 Bond Maintenance. Produkty sa pýšia jedinečnou patentovanou zložkou bis-aminopropyl diglycol dimaleate, ktorá sa stala prvou svojho druhu v kategórii staviteľov nových vlasových väzieb. Na rozdiel od iných účinných látok originálny Olaplex nefunguje zvonku, ale opravuje vlasy zvnútra, čo ho robí  výnimočným.

Šampón obsahuje mnohé vyživujúce zložky ako pantenol, ktorý vstupuje do vlasov, pomáha ich zosilneniu a dodáva im elasticitu a odolnosť. Bohatý je aj na fermentovaný olej a arganový olej, extrakt z acai a z listov granátového jablka, ktoré dodávajú vlasom prirodzený lesk a hodvábnu textúru. Ďalšou dôležitou zložkou je biotín poskytujúci vlasom podporu a silu, teda im pomáha rásť. Kondicionér v sebe spája silu avokádového a arganového oleja, ktoré pomáhajú zachovávať farbu a chránia vlasy pri tepelnej úprave. Pomocou fermentovaného oleja zo zeleného čaju budú vlasy zosilnené a zabránite lámaniu a štiepeniu končekov. Kombináciou oboch produktov budú zdravé a oslnivo plné života.

Okrem jedinečnej účinnej zložky Olaplex sú produkty bez síranov, parabénov, bez lepku – sú teda úplne vegánske. Nájdete ich vo vybraných salónoch a na www.shop.new-flag.sk.

H&B