Nech už si upravujete vlasy každý deň rovnako alebo rady experimentujete, medzi produktmi spoločnosti Henkel vždy nájdete svojich favoritov.

V lete zažívame veľa dobrodružstiev, pre vlasy je však toto ročné obdobie veľká záťaž. Nevieme ich často upraviť tak, ako by sme chceli či potrebovali. Kvôli vlhkosti či veľkému teplu je priam nemožné ich vzhľad udržať. Preto je potrebné zabezpečiť si kvalitné vlasové prípravky na styling, s ktorými dosiahnete skvelé výsledky bez zbytočného zaťaženia vlasov či vlasovej pokožky. Henkel ponúka rad produktov, ktoré vlasy nielen upravia ale sa o ne aj postarajú.

Pretože život je krátky na to, aby vlasy mali „bad hair day“

Značka Taft ponúka tri nové udržateľné produkty z radu Wonder vyrobené z ingrediencií prírodného pôvodu. Ich používanie je veľmi jednoduché, rýchle a efekt je dlhotrvajúci.

Chcete docieliť prirodzené vlny, ale bez použitia tepelnej úpravy? Siahnite po spreji na tvorbu vĺn Overnight Wave Me Wonder. Vytvorí dlhotrvajúce prirodzené vlny bez akejkoľvek tepelnej úpravy či poškodenia. Sprej sa aplikuje na noc, ušetríte teda drahocenný čas, ktorý môžete venovať letným aktivitám.

Stylingový krém Beautyfing 4-IN-1 Wonder urobí s vlasmi zázraky – hydratuje ich, uhladí a dodá im prirodzený lesk. Keďže okamžite účinkuje, môžeme v momente zabudnúť na nepoddajné a krepovité vlasy. Krém vlasy nezaťažuje, nenecháva v nich zvyšky a chráni ich pred vysušením. Používa sa jednoducho – stačí naniesť malé množstvo do dlaní a aplikovať priamo do vlhkých alebo aj suchých vlasov.

Púder Refreshing Fullness Wonder je multifunkčný – produkt má dva benefity: vytvorí viditeľne svieži objem a odstráni mastnotu. A nemusíte sa báť zlepených, zaťažených alebo suchých vlasov.

  

Hydratácia na kučeravé

Hydratačný sprej na vytvorenie plážových vĺn od Got2B bol vyvinutý spoločne s kučeravými pre kučeravé. Sprej dodá vlnitým vlasom pocit jemnosti a hydratácie. Vďaka unikátnemu vegánskemu zloženiu s kokosovou vodou a morskými minerálmi získajú vlasy zdravý vzhľad a ochrani ich pred nežiaducim krepovatením.

H&B