Potrebujete niečo na dokonalú úpravu vlasov, a to čo ste mali doma, už doslúžilo? Tak investujte dobre a vyberte si niečo, čo má profesionálnu kvalitu, ale jednoducho s tým manipuluje.

 

Exkluzívny rad Ultimate Experience od Rowenty je riešenie. S profesionálnou žehličkou, rotačným kulmofénom a sušičom vyvinutými na základe skúseností špičkových kaderníkov z obľúbených francúzskych salónov, dokážete čokoľvek.

 

S efektívnou žehličkou Rowenta Ultimate Experience (SF8210) bezstarostne vytvoríte účes ako zo salónu – vlasy môžete vyžehliť, navlniť alebo natočiť vždy s perfektnými výsledkami. 3D žehliace pláty s výnimočne hladkým minerálnym povrchom zaručujú konštantný a optimálny kontakt – prispôsobia sa každému typu vlasov a vďaka ich bezchybnej kĺzavosti nedochádza k ťahaniu ani lámaniu. Žehlička je vybavená unikátnou technológiou Thermocontrol, ktorá dokonale distribuuje teplo od korienkov ku končekom. Pri žehlení je vo vlasoch zachovaný stopercentne keratín, vlasy sa lesknú a sú hladké.

Ultramoderný sušič Rowenta Ultimate Experience (CV9820) mení obyčajný vzduch na luxusnú starostlivosť. Jedinečná technológia Air-to-Care vlasom dodáva podľa potreby pozitívne alebo negatívne ióny, ktoré zabraňujú lámaniu, ničeniu vlasov. Ióny vyrovnávajú vlasovú štruktúru, zaisťujú ich hladkosť a lesk. Nadštandardnú starostlivosť pri vysúšaní obstaráva integrovaný koncentrátor a digitálne bezkefový motor, ktorý zaisťuje až dvakrát dlhšiu životnosť sušiča. S vylepšenou ergonómiou a pokročilou technológiou Smart Memory, ktorá uchováva presné nastavenie od posledného použitia, ide o revolučné zjednodušenie stylingu doma. Navyše s funkciou permanentného studeného vzduchu, ktora je v ponuke teplôt, účes perfektne zafixujete, aby vydržal po celý deň.

Kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je brilantným riešením 2v1 na vytvorenie perfektného účesu ako od kaderníka. Rýchlo vysušené a dokonale upravené vlasy dosiahnete vďaka dômyselnej patentovanej technológii spojenej s elegantným dizajnom. Oproti bežným rotačným kefám je Rowenta Ultimate Experience menšia a ľahšia, a čo je dôležité – jeho hmotnosť je navyše vyvážene rozložená. Okamžitý profesionálny výsledok získate ovládaním Style Assist s tromi stylingovými programami, ktoré automaticky upravujú teplotu a rýchlosť otáčania. Súčasťou balenia sú tri kefy na rôzne typy vlasov. Prvá jednoducho skrotí nepoddajné a husté vlasy, druhá dodá jemným a ovisnutým parádny objem a tretia sa postará o podtočenie ofiny a iné detaily. Rovnomerný prúd vzduchu, účinný generátor iónov a PRO keratínové štetiny sa bezpečne postarajú o žiarivý a hodvábne hladký vzhľad.

H&B