Kuchyňa je kráľovstvom každej domácnosti. Miesto na rodinné stretnutia a rozhovory pri chutnom jedle. Ak si ju chcete trošku vynoviť, stačí málo. V Lidl-Shope nájdete série šikovných kuchynských pomocníkov v rôznych pastelových farbách.

Máte pred sebou náročný deň? Začnite ho príjemne – doprajte si chutné raňajky. Chrumkavé hrianky si ľahko pripravíte so Silvercrest Hriankovačom Candy STC 920 C2 z ušľachtilej ocele. Hriankovač plátky chleba optimálne osmaží vďaka 6-stupňovému regulátoru zhnednutia. Ak by sa náhodou zasekli, automaticky sa vypne. Plusom je funkcia rozmrazenia a zohriatia. Praktická je tiež zásuvka na omrvinky, ktorú možno vybrať a vyčistiť, rovnako ako odnímateľný nadstavec na chlebíčky.

K chrumkavým hriankam dobre padne šálka voňavého čaju alebo kávy. S tým vám pomôže Silvercrest Rýchlovarná kanvica Candy SWKC 2400 C2 s originálnym kvalitným termostatovým systémom Otter. Vďaka výhrevnej platni z ušľachtilej ocele sa voda zohreje raz-dva. Bezpečnostný systém kanvicu automaticky vypne, keď v nej nie je voda. Samozrejmosťou je vyberateľný filter na zachytenie vápnika, indikátor stavu hladiny vody a integrovaný návin kábla.

Môžete s ním sekať, mixovať, drobiť. Je to skvelý pomocník do kuchyne, s ktorým pripravíte chutné zemiakové, zeleninové či ovocné pyré, krémové polievky, kaše, omáčky. Praktické je turbotlačidlo pre intenzívne impulzné mixovanie. Špeciálny dizajn pätky zasa zabraňuje striekaniu pri mixovaní. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, takže pohodlne „sadne“ do ruky. Ostré nože na sekanie sú z kvalitnej ušľachtilej ocele.

A ešte jeden šikovný kuchynský pomocník na mixovanie a sekanie v rovnakom farebnom odtieni. Silvercrest Multifunkčný krájač Candy SMZC 500 C2 poseká mäso, zeleninu, cibuľu, orechy aj bylinky na hrubo, ale aj úplne najemno. Ostré nože špičkovej kvality dokonca podrvia ľad a vo vybavení  nechýba ani nadstavec na šľahanie smotany.

Krájač má dva rýchlostné stupne, ktoré ovládate jednoducho jednou rukou. Sklená mixovacia nádoba a vyberateľná nožová vložka sa ľahko udržiavajú.

Viac info: www.lidl.sk

H&B