Bábovku, tortu, alebo biskupský chlebík – na čo máte práve chuť?  Chýba vám vhodná forma na pečenie?

Ak patríte ku gazdinkám, ktoré vášnivo rady pečú a vaše formy na pečenie už doslúžili, máme pre vás skvelý tip – kliknite na stránku Lidl-Shop a vyberte si všetko, čo potrebujete. V rovnakej farebnej sade Ernesto v sortimente nájdete formy na bábovku, tortu a biskupský chlebík.

Kvalitná nepriľnavá vrstva ILAG  zaručí, že koláč ľahko dostanete z formy a tortovú formu jednoducho otvoríte pomocou ergonomického uzáveru. Materiál tiež zabezpečí dokonale upečené cesto, pretože rovnomerne rozvádza teplo a ľahko sa čistí.

Nielen na pečenie, ale aj na servírovanie môžete využiť Ernesto Kameninový mini hrniec. Materiál pri pečení malých dezertov alebo jedál zabezpečí rovnomerné rozloženie tepla, takže úspech je zaručený. Praktické rukoväte na oboch stranách uľahčia manipuláciu. Snehobiele kameninové nádoby môžete využiť aj na servírovanie marmelády alebo iných potravín, sú elegantné a krásne dotvoria slávnostné stolovanie.

V ponuke sú v objeme 240 ml a možno ich použiť aj v mikrovlnnej rúre. 

V Ernesto Kameninových miskách na dezerty upečiete nadýchané crème brûlée, malé tortičky, slané koláčiky – čo len chcete. Tento materiál zabezpečí dokonalé rozvádzanie tepla, dá sa použiť aj v mikrovlnnej rúre a umyť v umývačke riadu.

Biele misky, vhodné aj na slávnostne prestretý stôl, dostanete kúpiť v objeme 170 ml.

www.lidl-shop.sk

GT