Dokonalý styling zvládnete aj doma s exkluzívnymi produktami Rowenta Ultimate Experience. Profesionálna žehlička, sušič s digitálnym bezuhlíkovým motorom a kulmofén inšpirovaný skúsenosťami francúzskych kaderníkov… to akoby ste mali doma profesionála, ktorý vám pomôže so stylingom.

„Fúkanú s perfektnými detailmi vytvoríte s kulmofénom Rowenta Ultimate Experience, takisto dokonalý hairstyling dosiahnete so žehličkou Rowenta Ultimate Experience, ktorá je certifikovaná pre kadernícke salóny. A ak si chcete iba udržať zdravé vlasy plné lesku – odporúčam ich vždy po umytí vyfúkať. Ak si umývate vlasy večer, pred spaním ich vysušte, cez noc by sa poriadne zamotali a povrch vlasu by sa mohol potrhať. Vlasy začnú byť chlpaté a ľahko sa polámu a tiež trpí vlasová pokožka, na ktorej sa časom objavia kožné problémy a plesne, ktoré zapríčinia vypadávanie vlasov. Na rýchle a hlavne zdravé vysúšanie odporúčam sušič Rowenta Ultimate Experience s technológiou, ktorá mení vzduch na starostlivosť a vďaka digitálnemu bezkefovému motoru vydrží dvakrát dlhšie ako bežné sušiče,“ hovorí profesionálny kaderník Petr Heidinger.

Ultramoderný sušič Rowenta Ultimate Experience s jedinečnou techológiou Air-to-Care mení pri fúkaní vzduch na starostlivosť – vlasom dodáva pozitívne alebo negatívne ióny, ktoré zabraňujú lámaniu a ničeniu. Vlasy sú potom hladké a lesklé. Má digitálny bezuhlíkový motor, ktorý zaisťuje jeho až dvakrát dlhšiu životnosť. Integrovaný koncentrátor, vylepšená ergonómia a Smart Memory, ktorá uchováva presné nastavenie od posledného použitia, ponúkajú maximálny komfort pri vysúšaní a stylingu. S funkciou permanentného studeného vzduchu účes perfektne zafixujete, aby vydržal celý deň.

 S efektívnou žehličkou Rowenta Ultimate Experience môžete vlasy vyžehliť, navlniť alebo natočiť vždy s perfektnými výsledkami. 3D žehliace pláty s výnimočne hladkým minerálnym povrchom zaručujú konštantný a optimálny kontakt – prispôsobia sa každému typu vlasov a vďaka bezchybnej kĺzavosti nedochádza k ťahaniu ani lámaniu. Žehlička má unikátnu technológiu Thermocontrol, ktorá rovnomerne distribuuje teplo  od korienkov ku končekom. Pri žehlení sa vo vlasoch zachováva stoperncetne keratín, vlasy sa lesknú a sú hladké.

Kulmofén Rowenta Ultimate Experience je brilantné riešenie typu 2v1. Rýchlo vysušené a dokonale upravené vlasy dosiahnete dômyselnou patentovanou technológiou. Oproti bežným rotačným kefám je menšia a ľahšia, a jej hmotnosť je rozložená vyvážene. Tri stylingové programy automaticky upravujú teplotu a rýchlosť otáčania a súčasťou balenia sú tri kefy na rôzne typy vlasov. Prvá skrotí nepoddajné a husté, druhá dodá jemným a rovným vlasom parádny objem a tretia sa postará o podtočenie ofiny a iné detaily. Rovnomerný prúd vzduchu, účinný generátor iónov a PRO keratínové štetiny sa postarajú o žiarivý a hodvábne hladký vzhľad vlasov.

www.rowenta.sk, www.homeandcook.sk

baileys