Predstavte si všetky známe benefity vitamínu C. A teraz pridajte vysoko účinné antioxidačné vlastnosti vitamínu E. Takúto mimoriadnu dávku blahodarných účinkov môžete dopriať svojej pleti vďaka TimeWise Regeneračnému séru C + E.

Vitamín C je pre ľudské telo aj pleť veľmi prospešný. Pomáha redukovať nerovnosti v tóne pleti a pigmentové škvrny. Pri dlhodobom užívaní pomáha rozjasniť pleť a zjednotiť jej tón. Známy je tiež tým, že podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré sú pre pokožku dôležitými stavebnými kameňmi. Vitamín E je jeden z najúčinnejších antioxidantov, ktoré súčasná veda pozná. Má zásadnú úlohu pri ochrane pleti pred predčasným starnutím. A ich spojením vzniklo intenzívne sérum, ktoré povzbudí a viditeľne obnoví pleť. Za vývojom vitamínmi nabitého TimeWise Regeneračného séra C + E stoja desiatky rokov vedeckého vývoja, ktoré potvrdzujú, že ich kombinácia rozvíja ich vzájomný potenciál.

Tajomstvom je špeciálna technológia kapsúl, uprostred ktorých sa nachádza čistý vitamín C a následne ho obaľujú mikroguľôčky s vitamínom E.  Takto sú  obe  látky dodávané pleti spoločne s riadeným uvoľňovaním. Exkluzívny komplex obsiahnutý v sére je prihlásený na patentovú ochranu. Účinky vitamínov posilňuje extrakt z fazúľ navy. Pomáha redukovať viditeľnosť škvŕn na pleti a zjednocuje jej tón. Jedinečná zložka zvyšuje multifunkčný účinok zloženia séra, ktoré má benefity pre všetky typy pleti a dokonale dopĺňa každodennú rutinu s TimeWise Zázračnou kolekcia 3D.

LESKY NA PERY BEZ OBMEDZENÍ

Príjemného pocitu z krásne nalíčených pier sa nemusíte vzdávať ani v súčasnej „rúškovej dobe.” S novými Mary Kay Unlimited leskami na pery si doprajete svieže líčenie a zároveň hydratáciu. Premeňte obmedzenia na výzvy a vychutnajte si fantastický pocit z líčenia. Príjemné sebavedomie vás rozžiari aj cez rúško.

Inovatívne zloženie nelepí a zaisťuje perfektný lesk a okamžitú hydratáciu.
Hodvábna textúra a farebné odtiene sú také neodolateľné, že aj ženy, čo lesky nepoužívajú zatúžia vyskúšať práve Unlimited Lesk na pery. Obsahuje unikátnu technológiu zložiek, ktorá je prihlásená na patentovú ochranu. Je obohatená o blahodarné účinky vitamínov C a E, ktoré sa starajú o obnovu  a ochranu pier. Okamžitý pocit hydratácie a jemnú vanilkovú príchuť si jednoducho zamilujete. Intenzívna farebná pigmentácia vytvára dokonalý vzhľad už pri jednej vrstve. Vďaka unikátnemu zloženiu sa lesk nanáša veľmi ľahko a na perách zanecháva súvislú vrstvu. Jedinečne tvarovaný aplikátor nanesie každým ťahom ideálne množstvo hodvábne jemného produktu. Farebná škála má štrnásť nádherných odtieňov v troch textúrach – lesklé, perleťové a trblietavé.

HYDRATÁCIA RÚK UŽ POČAS UMÝVANIA

Pohlaďte ruky saténovo jemnou penou. Doprajte im počas častého umývania plnohodnotnú starostlivosť s novým Satin Hands Mydlom s bambuckým maslom. Ruky dôkladne čistí a zároveň hydratuje aj vyživuje.

Obsahuje vyživujúce bambucké maslo, známe vyživujúcim účinkami pre pokožku.
Upokojuje suchú pokožku, pomáha ju hydratovať  a podporuje prirodzenú kožnú bariéru.  Vďaka omega-3 mastným kyselinám pomáha udržovať prirodzenú vlhkosť pokožky a udržuje ju dlho hydratovanú. Satin Hands Mydlo s bambuckým maslom je bez parfumácie a dokonale doplní starostlivosť o ruky s Kolekciou Saténové ruky White Tea & Citrus.

H&B