Veľká noc už klope na dvere takže ponúkame alternatívu na strávenie jarných sviatkov. Vyberte si z ponuky hotelovej siete SOREA a zažite jarný pobyt v čarokrásnej prírode. Oddýchnite si v hotelových wellness centrách, absolvujte očistnú kúru, fytoterapiu, relaxačnú masáž, zábal alebo jarnú lyžovačku doplnenú hotelovým animačným programom.

Veselú Veľkú noc pod Tatrami

… zažijete jedine v  Hoteli SOREA HUTNÍK I./II. v Tatranských Matliaroch. Pre deti je pripravený bohatý animačný program, tvorivé dielne, ľudová hudba, diskotéka, vystúpenie akordeónistu či folklórneho súboru Podtatranček. Tešiť sa môžete tiež na bohatý kultúrny program s veľkonočnou tematikou alebo si môžete zmerať sily v hotelovej telocvični či v Bowling centre so 40 % zľavu na hru.

Hotel HUTNIK

 

Pobyt plný hier, zábavy a animácii je pre vás pripravený na Štrbskom Plese v Hoteli SOREA TRIGAN. Oddýchnite si po jarnej lyžovačke v hotelovom centre WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s farebnou večernou symfóniu alebo sa zahrejte v saunách a pri dobrej masáži. Ubytujte sa v dvojlôžkovej izbe s polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness centra, do ktorého vás zvezie jedinečný panoramatický výťah. Pre hostí je pripravená veľkonočná ranná oblievačka, vystúpenie koledníkov z detského folklórneho súboru a posedenie pri ľudovej hudbe.

Tatry

 

Sviatky jari pod Lomnickým štítom

Relax v perličkovej ležadlovej masáži s pohľadom na zjazdovku v Tatranskej Lomnici vám poskytne Wellness URANIA v Hoteli SOREA URÁN. V príjemnej atmosfére zrekonštruovaných priestorov hotela sa vás čaká vystúpenie detského folklórneho súboru, ukážka výroby a maľovania veľkonočných kraslíc a posedenie pri živej hudbe.

Aj posledný z ponuky vysokotatranských hotelov má počas Veľkej noci čo ponúknuť. Ubytujte sa v Hoteli SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici s bohatými bufetovými raňajkami a večerami, veľkonočným animačným programom a oddychom v AQUA Relax centre s 36-metrovým toboganom, zrýchľovacím kanálom, perličkovým kúpeľom, zábalmi, masážami a saunami.

Nízke Tatry na vás čakajú

Neopakovateľnú veľkonočnú lyžovačku a šibačku na liptovský spôsob
ponúkajú jedine zasnežené svahy Chopku, strediska Jasná v Nízkych Tatrách a hotely spoločnosti SOREA, z ktorých to máte na zjazdovku „na skok“.

Veľkonočný program vás vtiahne do sviatočnej nálady aj v Hoteli SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne, v jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Môžete sa tešiť na rannú rozcvičku v bazéne, zdobenie veľkonočných vajíčok, výrobu masiek a ozdôb na Veľkonočný karneval, hľadanie zatúlaných vajíčok, veľkonočné raňajky, pravú liptovskú oblievačku, posedenie pri živej hudbe či večer plný súťaží, hier a tanca pre deti aj dospelých. K dokonalému sviatočnému relaxu prispeje hotelový termálny bazén, večerné kúpanie pri sviečkach, či rôzne druhy  masáží a zábalov.

Alebo si vyberiete ubytovanie priamo pri zjazdovke Biela púť v Hoteli SOREA SNP?
Užite si Veľkú noc s atraktívnym veľkonočným programom ľudovej hudby Bystrianka a jarnú lyžovačku v Jasnej. Pre lyžiarov je k dispozícii zrekonštruovaná lyžiareň s moderným vybavením sušenia lyžiarok, ski servis a obchod s lyžiarskymi potrebami. Hoteloví hostia môžu využiť 30% zľavu na vstup do bazénu s termálnou vodou v Hoteli SOREA MÁJ a už čoskoro sa môžu tešiť na nové wellness centrum v Hoteli SOREA SNP.

Hotel MAJ

 

Príroda je naším liekom

To je motto veľkonočnej programovej ponuky Hotela SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeľoch. Každoročne sa tento hotel pýši najbohatším programom v rámci veľkonočného pobytu. Aj tento rok na vás čaká veľkonočná svätá omša, tradičné šibačkové raňajky s prekvapením, tvorivé dielne, výroba vencov, hopi hop – pohybové hry, sadenie kvetov, poľovačka na vajíčka, popoludnie pre ženy, regionálne zvyky a tradície na dedine či vystúpenie folklórneho súboru. Večerou vás bude sprevádzať goralská muzika a po nej videodiskotéka pre malých aj veľkých. Ponuku dopĺňa široká paleta fakultatívnych výletov do blízkeho okolia.

Hotel LUBOVNA

 

Slávnostnú atmosféru sviatkov umocní Veľkopiatková krížová cesta v obci Chmeľnica a Biela sobota na Zvire, pútnickom mieste. Bohatú históriu a architektúru vám predstaví dominanta mesta Ľubovniansky hrad so skanzenom. Novinkou tohtoročných sviatkov je jazda na koči, veľkonočná fotomagnetka a minizoo uprostred krásnej prírody.

Okrem bohatého animačného programu je pre hostí pripravené prekvapenie, uvítací nápoj, fytoterapia počas celého pobytu, voľný vstup do hotelového bazéna a fitnescentra alebo niektorá z relaxačných procedúr (relaxačná perlička, morský kúpeľ, fínska saunu, infrasauna). Až dve deti do 15 rokov so 100 % zľavou z ubytovania. Podmienkou je ubytovanie na spoločnej izbe na prístelke, alebo spoločnom lôžku s dvomi dospelými osobami a čerpanie stravovacích služieb v detskom normatíve.

Veľkonočná Bratislava

Veľkonočné sviatky neobchádzajú ani naše hlavné mesto a my vás pozývame stráviť ich v Hoteli SOREA REGIA, kde vám ponúkame ubytovanie v izbách typu STANDARD, bohaté bufetové raňajky, veľkonočnú trojchodovú večeru s prípitkom a veľkonočné prekvapenie. Po večeri vás pozývame na prechádzku bratislavskými uličkami, kde objavíte Katedrálu Sv. Martina, Starú radnicu, Primaciálny palác, Michalskú bránu, reštauráciu UFO, korzo s kaviarňami a Schöne Nácim či známym Čumilom. Za poplatok vám hotel sprostredkuje hradný okruh historickým vláčikom alebo pešiu prehliadku po centre mesta aj so sprievodcom.

Bratislava

 

Už dvadsaťšesť rokov vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky z dovolenky na Slovensku! Úspešný rozvoj spoločnosti a neustále zvyšovanie hodnoty značky ocenila aj komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands, ktorá udelila hotelovej spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019. Ak teda patríte k tým, ktorí sa práve rozhodujú o tom, kde a ako budete tráviť veľkonočné sviatky, vyberte sa tam, kde sa klienti vždy  radi vracajú na základe skvelého odporúčania a dobrej skúsenosti.

Viac na www.sorea.sk

CCC