Oddych v prostredí Ľubovnianskych kúpeľov a liečivých prameňov

A čo tak stráviť voľné chvíle v doline minerálnych prameňov, ktoré majú priaznivé účinky na rôzne časti ľudského organizmu, alebo ochutnať špeciality z regiónu počas dňa ,,Tak chutí Spiš,,? To všetko môžete zažiť v hoteli SOREA Stará Ľubovňa, ktorý sa tiež podieľal na revitalizácii okolia prameňov a vybudovaní novej atraktívnej Cesty minerálnych prameňov, spájajúcej viacero minerálnych prameňov turistickou trasou v celom regióne. Senior Vital pobyty umožnia voľný vstup do perličky a fínskej sauny, ako aj zábalovú terapiu či morský aerosólový kúpeľ. Pre hostí je pripravený uvítací nápoj a darček. Ak by ste mali chuť zašportovať si v nádhernom prostredí Pienin, je pre vás k dispozícii lyžiarske stredisko SKICOPM Fakľovka Litmanová s umelo zasnežovanými a osvetlenými svahmi, gastronomickými službami na svahu, skiservisom, požičovňou lyží, snowboardov a školou lyžovania a snowboardingu.

Najlepšia lyžovačka a termál na Liptove

JASNÁ v Nízkych Tatrách, ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku, ponúka na severnej a južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Doprajte si lyžovačku na viac ako 50 km upravených zjazdoviek rôznych náročností, komfortné moderné lanovky, kvalitné zjazdovky, ale aj rôzne sprievodné podujatia. Pre deti a začiatočníkov je k dispozícii najväčší detský zimný areál Maxiland, lyžiarska a snowboardová škola s vlastným pásovým vlekom. Odvážni lyžiari môžu vyskúšať 12 freeridových zón, freeskiing, skifox, snowcoot, snowbike alebo večernú lyžovačku.
V srdci Demänovskej doliny, v tichej oáze nádhernej prírody, pri zjazdovke Biela Púť, sa nachádza hotel SOREA SNP. V presklenej slnečnej reštaurácii, s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier, vám bude skvelo chutiť.
Borovicový relax, bylinkové pohladenie či medové opojenie je pre hostí pripravené v hoteli SOREA Máj. Spolu s termálnym, saunou a širokou ponukou masáží vytvárajú dokonalú harmóniu zimného relaxu. Skicentrum Opalisko v Závažnej Porube, vzdialené necelých 9 km od hotela, ponúka návštevníkom 6 zjazdoviek, 4 vleky a sedačkové lanovky bez dlhého čakania, upravené terény, ohradený detský areál s výučbou lyžovania a snowboardingu, večerné lyžovanie a zaujímavé športové akcie.  Na Liptove sú obľúbené aj rekreačné pobyty pre nenáročných klientov za vynikajúce ceny v hoteli SOREA Marmot, ktorý je situovaný v TOP  zimnom lyžiarskom stredisku Jasná, s ideálnymi podmienkami  pre zimné športy. Hotel ponúka pre hostí požičovňu lyží, odvoz k zjazdovkám a po návrate z nich zahriatie organizmu v saune alebo oddych pri dobrej masáži.

Aj zima v Bratislave má svoje čaro

Ak ste milovníci histórie, rušných uličiek, malých kaviarničiek, reštaurácií, múzeí, divadiel, galérií a atmosféry veľkomesta, určite si nenechajte ujsť návštevu hlavného mesta a s ním spojené ubytovanie priamo na hradnom vŕšku s výhľadom na Dunaj v hoteli SPREA Regia. Pripravili sme pre vás Historický víkend REGIA s polpenziou, uvítacím nápojom a hradným okruhom historickým vláčikom. Za poplatok hotel sprostredkujte pešiu prehliadku po centre mesta so sprievodcom, lístky do divadla alebo večeru v slovenskej pivnici vo Svätom Jure.

GT