Najlepším riešením je tuhý šampón, vďaka ktorému sa umývanie vlasov stáva stopercentne zodpovedným a udržateľným kozmetickým návykom.

Tuhé šampóny Green Heroes sú špeciálne vytvorené tak, aby vyhovovali všetkým typom vlasov, a sú mimoriadne účinné. Prírodné zloženie obsahuje harmančekové oleje s upokojujúcimi vlastnosťami, nechtík lekársky, ktorý vlasom dodáva lesk a výťažok z nevädze na dokonalú hydratáciu. Stopercentne šetrné receptúry vdychujú suchým, matným, normálnym aj mastným vlasom nový život.

Vyživujúci tuhý šampón na suché a veľmi suché vlasy

Vyrobený je zo zmesi esenciálnych olejov vyživuje vlasy do hĺbky. Vlasy sú  jemné, lesklé a plné života. Máte slabé a lámavé vlasy, ktoré sú na dotyk drsné a ľahko sa zamotajú? V tom prípade neváhajte. Máte suchý typ vlasov. Ideálnym produktom pre vás bude Vyživujúci tuhý šampón na suché a veľmi suché vlasy s obsahom vylúhovaných esenciálnych olejov z rastlín. Šampón je plný esenciálnych olejov z harmančeka, nechtíka a nevädze, ktoré dodávajú vlasom potrebnú výživu. Vlasy sú po umytí hydratované, jemné, lesklé a plné života. Jeho plus: bohatá pena s jemnou vôňou. Šampón si môžete najskôr votrieť do dlaní alebo aplikovať priamo na mokré vlasy. Masírujte pokožku hlavy, aby sa pena dostala ku všetkým vlasom. Opláchnite.

Tip:

Ak máte suché vlasy, buďte opatrní pri sušení. Nechajte vlasy prirodzene vyschnúť, fén je totiž pre suchý typ vlasov veľkým nepriateľom. Keď si uterákom vysušíte vlasy, snažte sa ich nedrhnúť silou, ale len jemne utrietť Ponáhľate sa? Môžete siahnuť po féne, nastavte ho však na najnižšiu teplotu.

Tuhý šampón na lesklé vlasy

Chýba vašim vlasom lesk a vyzerajú matne? Vďaka tuhému šampónu na lesklé vlasy okamžite získajú lesk. Hlavná zložka olej s obsahom nechtíka lekárskeho dodáva vlasovému vláknu lesk a tak vlasy lepšie odrážajú svetlo. Sú lesklé, žiarivé a znovu krásne. Bohatá pena, ktorá navyše zanechá na vlasoch omamnú vônu. Šampón môžete najskôr votrieť do dlaní alebo aplikovať priamo na mokré vlasy. Masírujte pokožku hlavy, aby sa pena dostala ku všetkým vlasom a opláchnite.

Tip

Nedostatok lesku? Opláchnite vlasy studenou vodou, aby sa stiahli vlasové šupinky. Do vody, ktorou ste si vlasy opláchli, môžete pridať aj trochu jablčného octu, aby ste odstránili vodné usadeniny, ktoré uberajú vlasom jas.

Tuhý šampón na jemnú starostlivosť

Umývate si normálne až mastné vlasy veľmi často alebo dokonca denne? Zvyknú sa rýchlo mastiť? Vďaka Tuhému šampónu na jemnú starostlivosť sa vlasy upokoja a budú žiarivo čisté. Šampón je obohatený o olej z divokého harmančeku, ktorý je známy zjemňujúcimi vlastnosťami. Vlasy jemne umyje a rozžiari a potrvá im dlhšie, kým sa opäť zamastia. Pokožka hlavy je upokojená a vlasy pružnejšie.

Jeho plus: Bohatá pena so sladkou ovocnou vôňou. Šampón si môžete najskôr votrieť do dlaní alebo aplikovať priamo na mokré vlasy. Masírujte pokožku hlavy, aby sa pena dostala ku všetkým vlasom. Nakoniec vlasy opláchnite.

H&B