Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look bolo tohto roku už dvadsiaty ôsmykrát. Tradičným partnerom súťaže bola Rowenta a kaderníci opäť s jej pomocou vytvorili perfektný vlasový styling všetkým dvadsiatim trom finalistkám.

Čestná porota pod vedením niekdajšej ambasádorky značky, topmodelky Daniely Peštovej, vybrala na svetové finále Elite Model Look z nádejných mladých modelingových talentov Andreja Chamulu a Charlottu Kušnírovú za Slovensko a Sebastiana Klimeša a Kláru Binderovú za Česko.

V rámci finále predstavili aj novinku, najtenšiu kulmu na trhu Curls Forever. Za chvíľu s ňou vyčaríte prstencové vlny v afro štýle. Inovatívny ultra tenký design s priemerom desať milimetrov prenesie teplo na navinutý prameň vlasov a výsledný účes je dlhotrvajúci ako od profesionálneho kaderníka. Eliptická kulma má unikátny povrch Keratin&Shine, takže pri každodennom používaní nedôjde k poškodeniu vlasov. Keratín spolu s efektom ionizácie vlasy uhladia a zanechajú ich žiarivo lesklé a poddajné. Na teplotu 180 stupňov Celzia sa kulma zohreje za tridsať sekúnd. Súčasťou balenie je aj rukavica proti popáleniu prstov.

CCC