1 S vulkanickými minerálmi

Profesionálny Bio Ionic Power Diva ponúka všetku silu a možnosti fénu. Ide o kompaktný fén s výkonom 1800 W na profesionálne účely, ktorý má rotačný ovládač teploty, ergonomickú rukoväť z materiálu príjemného na dotyk, kábel dlhý 2,7 m, pričom prirodzené vulkanické minerály dodávajú vlasom pri fúkaní mikrohydratáciu. Minerály vyžarujú negatívne ióny, ktoré prenesú malé molekuly vody hlboko do vlasov. Tie sú hydratované zvnútra a následne v dobrej kondícii. Vnútorná vrstva je rovná a hladká, vlasy sú žiarivé a lesklé.

2 Špeciálna na zosvetlené…

Revolučný rad špeciálne na zosvetľované vlasy – Blonde Life priniesla značka Joico. Tvorí ho šampón, šetrný a extrémne účinný zosvetľovač v prášku, kondicionér, stylingové a regeneračné produkty. Rozjasňujúci „závoj“ Brightening Veil dokonale chráni blond vlasy pred UV/UVB žiarením, mechanickým a tepelným poškodením, ako aj pred vyblednutím žiarivej blond farby.

Prípravok pridáva svetlým vlasom krásny lesk, nezamotávajú sa a zostanú uhladené, ľahšie sa upravujú a rozčesávajú a sú hydratované a pružné. Účinkuje aj ako ochrana pred vysokými teplotami pri úprave účesu – až do 230 stupňov.  www.joico.sk

3 Diskrétne zafarbenie odrastov

Tónujúci suchý sprej na okamžité a diskrétne zafarbenie a zakrytie odrastov alebo šedín ponúka Kevin.Murphy. Zľahka nastriekajte ku korienkom suchých vlasov a na odrasty. Vlasy nezaťažuje, má prírodný lesk a rýchlo schne. Obsahuje krycie tónovacie pigmenty, ktoré vydržia až do ďalšieho umývania vlasov. O prirodzený lesk sa postará aj pomarančový a mandarinkový pílingový olej. Vitamín E zase uchováva farebný pigment. Katiónový polymér navyše pomáha pigmentom presne nájsť to miesto, kam je potrebné ich aplikovať. Viac: PETR@KEVINMURPHY.CZ, +420 608 883 404.

4 Všetky produkty sú vegánske

Švédska značka Maria Nila uviedla na český a slovenský trh dlho očakávaný stylingový rad Style & Finish. Všetky produkty sú 100 % vegánske a ich výroba je prírode kompenzovaná. Style & Finish je komplexný rad produktov na dokonalý styling a  zdravé vlasy. Obsahuje 10 rôznych prípravkov, ktoré vytvoria akýkoľvek štýl, textúru, ochranu alebo vzhľad, od elegantných rovných vlasov po romantické plážové vlny. Línia je rozdelená do troch kategórií: sprej, objem a štruktúra a krém. Kľúčové a obľúbené produkty sú suchý šampón a slaný krém na vytvorenie  dokonalých vĺn. Skrývajú v sebe kvalitné ingrediencie i tiež zvodnú sviežu vôňu. Vyrábajú sa vo Švédsku so zárukou detailného dohľadu nad výrobou. Viac: www.new-flag.com/cz/maria-nila/

5 Dokonalá rekonštrukcia POŠKODENÝCH VLASOV

Nový rad starostlivosti o vlasy Fiber Infusionod Londa Professional bojuje vďaka keratínu obsiahnutému v prípravkoch proti lámavosti vlasov. Tá je vďaka nemu nižšia až o 97 %. Odolný a ochranný proteín prirodzene sa vyskytujúci vo vlasoch a nechtoch je známy posilňujúcou vlastnosťou a schopnosťou regenerovať. Zloženie produktov preniká do vlasu a pomocou keratínových zložiek vlas rekonštruuje rovnako, ako prirodzený proteín.

Ako na to?

Potrebujete šampón, masku a 5-minútové ošetrenie, ktoré pripraví vlasové vlákno na hĺbkovú rekonštrukciu. Vlasy umyte šampónom, rozdeľte na štyri časti a na každú aplikujte do dĺžok a koncov 4 až 5 dávok kúry Fiber Infusion Treatment. Následne vlasy fúkajte 5 minút, aby sa zložky ukotvili. Opláchnite a upravte účes ako zvyčajne.

Viac: Facebook Wella Professionals

Pripravila Eva Švoňavová

H&B