Počas leta sú vlasy veľmi namáhané. Pokiaľ nebudeme opatrné, môžu UV lúče, voľné radikály aj morská soľ spôsobiť ich suchosť, lámavosť, únavu a nepoddajnosť.

Novinky vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT z rodiny Schwarzkopf Professional pomôžu zachovať letný jas a zdravie vlasov sedem dní v týždni! Chránia, čistia a ošetrujú vlasy PRED a PO slnení. Kombinujú pritom dve prírodné zázračné zložky s UV filtrom. Prvou je exotický oranžovo-červený Buriti olej, ktorý pochádza z amazonských mokradí a vyniká  zvlhčujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami. Je známy ako najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu. Tiež je extrémne bohatý na vitamín E (tokoferol) a provitamín A (karotenoid). Extrakt z morských rias sa získava z hlbín oceánov a intenzívnymi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami rýchlo a účinne regeneruje a upokojuje. Morské riasy obsahujú veľké množstvo aktívnych látok: bielkoviny, fytoceramidy, enzýmy, vitamíny C, A a E, skupiny B, antioxidanty a viac než 20 minerálov.

S cestovným balením Travel Kit BC SUN PROTECT sa môžete bez problémov vydať k južným moriam, do horúcich púští aj na veterné náhorné planiny. Cestovný balíček obsahuje všetko, čo vlasy potrebujú na to, aby zostali aj v exotických krajinách zdravo vyživené, ochránené a dokonale lesklé. Na letnú starostlivosť a ochranu je výborným pomocníkom Ochranný sprej, jemný ako morský vánok, ale zároveň dostatočne účinný v starostlivosti o vlasy počas slnečného dňa na pláži. Po slnení siahnite po Hair & Body Šampóne, ktorý osvieži vlasy i telo a jemná kvetinová vôňa uvoľní zmysly. Potom si doprajte ďalšiu procedúru, balzam Kúra 2-v-1. S ňou obnovíte pevnosť každého vlasu. Jednoducho striedajte čas pôsobenia podľa toho, koľko starostlivosti vlasy vyžadujú A tešte sa na ďalší slnečný prázdninový deň.

 

GORD