Komplexná vlasová starostlivosť vďaka značke Syoss

Snom každej ženy je mať vlasy zdravé a krásne. Nie nadarmo sa im hovorí koruna krásy. Vďaka profesionálnym produktom značky Syoss, to ľahko dosiahnete. Doprajte si vlasovú starostlivosť inšpirovanú japonskou kozmetikou a užívajte si krásne, lesklé a hlavne zdravé vlasy, ako ich majú Japonky.

Starostlivosť o vlasy môže byť častokrát komplikovaná a nájsť tie správne produkty je beh na dlhú trať. Značka Syoss však ponúka riešenie pre každý typ vlasov – od farbených cez kučeravé, slabé, bez objemu až po viac či menej zničené.

Hľadáte komplexnú starostlivosť pre vaše slabé a lámavé vlasy? Alebo len chcete obnoviť kvalitu vašej hrivy po náročnom lete? To všetko vám zaručí prémiový rad vlasových produktov Syoss Keratin, ktorý obsahuje šampón, kondicionér a intenzívny balzam. Po novom v ňom už  nájdete aj intenzívnu masku, ktorú môžete použiť až na štyri spôsoby. Všetky produkty Syoss Keratin sa vyznačujú spoločnými benefitmi – obsahujú zmes aminokyselín a modrého lotosu, ktorý je známy svojím omladzujúcim efektom, vlasom dodávajú život, výživu a obnovujú ich štruktúru. Rad Syoss Keratin intenzívne ošetrí vaše unavené vlasy a dodá blahodarný keratín práve pre potrebnú hĺbkovú výživu. Zároveň bojuje proti krepovateniu vlasov, obnovuje ich lesk a vyhladzuje vlasové vlákna.

Na dôkladné umývanie vlasov vyskúšajte šampón z radu Syoss Keratin, ktorého zloženie je z 90 % prírodné. Po umytí nezabudnite na kondicionér. Ten zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu.

Sú vaše vlasy veľmi poškodené, lámavé a končeky rozštiepené? V tom vám pomôže intenzívny balzam, ktorý znižuje lámavosť vlasov až o 95 %, bojuje proti krepovateniu, taktiež uľahčuje rozčesávanie a zároveň obnovuje prirodzený lesk vlasov. Vďaka vegánskemu zloženiu so zložkami z 97 % prírodného pôvodu získate hladké, odolné a až dvadsaťkrát silnejšie vlasy. A to všetko bez zbytočného zaťaženia.

Novinkou v rade Syoss Keratin je intenzívna maska ​​na rýchle a intenzívne vyživenie.  Tú môžete použiť až štyrmi rôznymi spôsobmi. Aplikujte ju napríklad pred šampónom na jemnú starostlivosť, ako balzam alebo ako masku na hĺbkovú výživu. Rovnako ju môžete naniesť aj ako nočnú masku, ktorá vlasy ešte intenzívnejšie vyživí a zjemní.

H&B