SEB MAN, to je exkluzívny rad bezproblémových produktov určených na starostlivosť o vlasy, fúzy a styling. Perfektná denná dávka energie pre všetkých cool mužov v jednom kole. Tvorcovia značky pochopili, že mladí muži nechcú byť spútaní a ľahko definovaní. „Generácia slasherov“ – moderní mileniáli, trendoví, stále v pohybe, žonglujúci s viacerými záľubami, kariérou i vášňami. A zároveň s požiadavkami na pohodlie, jednoduchosť a kvalitu, aby jednoduchšie zapadli do nabitého života. S prihliadnutím na túto generáciu mužov a vypočutím ich potrieb rozšíril SEB MAN vlasový rad o tri nové produkty na riešenie problému číslo jeden – rednutie vlasov:

THE Boss

Šampón The Boss evokuje hustejšie vlasy. Dodá im sviežosť a objem. Je s extraktom z guarany, stimuluje vôňou bergamotu a ružového korenia. Aby boli výsledky ešte lepšie, odporúča sa ho používať spolu s tonikom The Booster.

Použitie: Potrebné množstvo prípravku naneste do mokrých vlasov, vytvorte penu a opláchnite.

THE Booster

Bezoplachové tonikum The Booster podporí účinok šampónu už po prvom použití. Rovnako je s extraktom z guarany a stimuluje vôňou bergamotu a ružového korenia. Dodáva tak pocit sviežosti.

Použitie: Malé množstvo aplikujte do uterákom vysušených vlasov a vmasírujte ku končekom. Neoplachujte.

THE Joker

Suchý šampón The Joker osviežuje vlasy a dodáva im textúru a hustotu. Ľahká púdrová textúra vysaje prebytočný maz bez toho, aby vo vlasoch zanechala bielu stopu.

Použitie: Nastriekajte ku korienkom a jemne vmasírujte prstami.

H&B