Pokiaľ ide o líčenie, letné horúčavy sú pre pleť zaťažkávacia skúška. Potrebujete praktických a spoľahlivých pomocníkov, vďaka ktorým zostane váš mejkap bezchybný a svieži celý deň. Tu sú!

Zafixuje aj osvieži

K trom krokom na dokonalý vzhľad – podkladovej báze, mejkapu a transparentnému púdru – patrí aj štvrtý. Dlhotrvácny fixačný sprej na mejkap dokonale zafixuje líčenie a pleti dodá dlhodobý pocit sviežosti bez vysušenia. Obsahuje aktívne látky alantoín a vitamín B3, známe  upokojujúcimi účinkami, a tiež aloe vera a panthenol, ktoré regenerujú a hydratujú pleť.  Fixačný sprej aplikujte na záver líčenia, aby mejkap vydržal celý deň.


Lesk pod kontrolou

Ak má pokožka tendenciu mastiť sa, pribaľte si do kabelky aj matujúce papieriky na tvár Matt Control. Stačí  ich jemne priložiť k tvári a nežiaduci lesk je preč. Papieriky rýchlo absorbujú prebytočný maz a pleti vrátia svieži vzhľad. V praktickom sto kusovom balení ich počas leta ocenia dámy so zmiešanou aj mastnou pleťou.

Pokojne sa červenajte

Váš letný mejkap rozžiari krémová farba na líčka Blush & Glow, ako stvorená na svieže kontúrovanie a rozjasnenie pleti. Ľahko sa rozotiera a bez problémov splynie s každým typom pokožky. Aplikuje sa tyčinkou a zapracuje bruškami prstov – pred alebo po nanesení púdru. Zo siedmich žiarivých odtieňov si určite vyberiete ten svoj.

Instantné farbičky

Miesta v letnej kabelke nikdy nie je dosť, no pre multifunkčné líčidlo Lip & Cheeksa určite nájde. V rozkošnom kompaktnom balení v tvare pusinky sa skrýva jemne perleťová krémová farba, ktorá zastúpi farbu na líca aj rúž vždy, keď potrebujete rozžiariť pleť alebo dodať perám zmyselný lesk. Stačí zapracovať prstami do mejkapom zjednotenej pleti v oblasti líčok alebo jemne vklepať do pokožky pier. Dostupné v piatich odtieňoch.

PIPER