Starostlivosť, ktorú si zamilujete vy i vaša pokožka

Jedna jediná dóza a toľko toho dokáže! Unikátne zloženie s ľahkými hydrovoskami vytvára jemnú nadýchanú textúru krému, ktorý okamžite ošetruje pokožku a upokojuje ju od hlavy až po päty. Jeho tajomstvo tkvie v univerzálnosti použitia a inovatívnom zložení. Ľahká nadýchaná textúra sa okamžite vstrebe a nezanecháva pocit mastnej pokožky. Krém Care obsahuje miniatúrne kvapôčky výživných hydrovoskov (ako je napr. bambucké maslo), ktoré sa na pokožke rozpustia a vytvoria hladký ošetrujúci film. Zloženie je obohatené o aloe vera, ktoré zaistí dostatočnú hydratáciu a zároveň pokožku upokojuje celých 24 hodín.Výsledkom je hladká, vyživená a vláčna pokožka, ktorá je jemne prevoňaná príjemnou ženskou vôňou.Maximálna hydratácia, upokojenie a ľahkosť v jedinom kroku

Upokojujúci krém 200 ml
Hebká a hydratovaná pokožka

Premeňte sprchovanie na sladký relax! Bohatá pena pokožku ošetruje a navyše nádherne vonia. Zahaľte sa do vône marhulí a marshmallow vďaka Ošetrujúcej sprchovej pene Apricot Marshmallow.

Ošetruje. Hydratuje. A božsky vonia! Doprajte svojej pokožke pri sprchovaní starostlivosť bohatej peny, ktorá obsahuje výťažky z hodvábu. Vďaka tomu bude vaša pokožka hebká a hydratovaná. A nielen to: navyše bude nežne a sladko voňať marhuľovými marshmallow. Aby bolo sprchovanie rovnako sladké a voňavé ako návšteva cukrárne.

Ošetrujúca sprchová pena Apricot Marshmallow, 200 ml
H&B