Trápite sa? Potrebujete pomôcť s pleťou, ktorá si „vyberá“? Máme pre vás tip – bukovú penu SkinNova SC Cellular Mousse zbaví pleť stresu, uvoľní ju a dodá jej hĺbkovú hydratáciu.

Bunková pena osviežuje, aktivuje a uvoľňuje. Jemná penivá textúra umocňuje pôžitok a dotvorí každodenný rituál starostlivosti o pleť. Aj v tom najviac stresujúcom období umožní SkinNova SC Cellular Mousse pleti čerpať plný potenciál z pleťových ošetrení a odhaliť krásu. Intenzívny povzbudzujúci krok s  cennými zložkami a výťažkami na okamžite citeľný a viditeľný efekt.

Do každej starostlivosti

Moderný životný štýl a každodenný stres zanechávajú na pleti stopy. Pomôcť jej môžeme zdravou životosprávou a správnou starostlivosťou. Niekedy rozmýšľame nad tým, čo by sme mohli urobiť navyše, aby sa stres z pleti stratil a nahradil ho pocit rovnováhy a uvoľnenia. Presne pre také chvíle vyvinula Juvena bunkovú penu SkinNova SC Cellular Mousse. Prípravok, ktorý môžete ľahko zahrnúť do každého režimu starostlivosti. Jemná pena s úžasne osviežujúcou textúrou poskytne pleti aktiváciu jej funkcií a zmyselné chvíle pôžitku. Doplní jej chýbajúcu hydratáciu a v okamihu uvoľní linky spôsobené stresom. Nastolí v pleti komfort.

Čo tvorí bunkovú penu?

Extrakt tapioky s 3D efektom vyhladí povrch pleti prostredníctvom elastickej vrstvy, ktorou pleť pokrýva. Vypĺňa linky a vrásky zvnútra, už tridsať minút po aplikácii viditeľne vyhladzuje pleť. Účinok dopĺňa morský kolagén, ktorý na pleti vytvára pružnú vrstvu. Výsledkom je rýchle vyplnenie liniek a vrások a viditeľné vypnutie pleti ihneď po aplikácii. Inovačný pokrokový oligosacharid je nevyhnutnou aktívnou zložkou na zlepšenie hydratácie v derme a epiderme. Zlepšuje schopnosť pleti viazať vodu a podporuje dlhodobé zvlhčenie. Pleť získava krajší objem, je spevnená a vypnutá. Táto zložka zároveň podporuje lepšie vstrebávanie

zložiek z následne aplikovaných produktov.

Juvena SkinNova SC Technology je kľúčovou zložkou bunkovej peny. Vytvára ideálne mikroprostredie okolo buniek pleti a aktivuje jej vlastné kmeňové bunky. Vďaka tomu v pleti vzniká množstvo nových, sviežich buniek.

Ako aplikovať?

Každodennou aplikáciou bunkovej peny poskytnete pleti extra dávku výživy a odhalíte jej krajší jas. Ráno a večer si malé množstvo prípravku naneste na čistú tonizovanú pleť a jemne vmasírujte. Potom pokračujte v aplikácii ďalších ošetrujúcich krokov ako zvyčajne. Používajte na pleť tváre s výnimkou očných kontúr a nezabúdajte ani na krk a dekolt, na ktorých sa prejavy stresu objavujú často ako prvé.

Náš tip: rýchla osviežujúca maska

Ak máte pocit, že je pleť zvlášť unavená a v nerovnováhe, venujte jej o trochu viac času. Po čistení si naneste viditeľnú, hrubšiu vrstvu bunkovej peny na tvár, krk a dekolt a nechajte ju pôsobiť niekoľko minút. Keď pleť penu absorbuje, pokračujte s aplikáciou ďalších ošetrujúcich prípravkov.

Bunkovú penu dostanete v 100 ml balení v sieti parfumérií FAnn.

Diageo