Koncept  je pánska vôňa z nenapodobiteľnou stopou od značky Jaguar, takže, ak ešte nemáte darček pre neho, tak máte.

Moderný muž „jaguár“ vie, za čím si stojí. Jeho život je o vytváraní citových pút s ľuďmi a svetom vôkol neho. To, čo ženie jeho generáciu dopredu, je čisté vzrušenie zo zdieľania. Či už sa jedná o spoločný smiech, nečakané zážitky, alebo len o vychutnávanie si uvoľnenej atmosféry v kruhu priateľov. Dôležité je byť autentický a nebáť sa odhaliť dušu tým, na ktorých mu záleží.

Vôňa s názvom Koncept je viac než symbolom statusu. Je odkazom vo flakóne. Je to emócia v pohybe, ktorá sa s každou hodinou dňa mení. Vytvára spomienky, pretože je súčasťou života a zážitkov s priateľmi. Dovoľte mu, nech sa delí o svoje zážitky a napredujte spoločne. Viete, odkiaľ je a kam smeruje. Jaguar éra zachytáva presne tú ideu.

A nielen vôňou, ale aj flakónom je Koncept mimoriadny. Nový monogram značky je vyrazený na odvážnom oválnom flakóne v tónoch typickej pánskej čiernej farby. Inšpirovaný dynamickými líniami dizajnu Jaguar odhaľuje kónickú prednú časť ozdobenú strieborným názvom ERA a novým, modernizovaným logom.  Flakón je 100% recyklovateľný, rovnako balenie.

Samotná vôňa vyžaruje najikonickejší mužný štýl poznamenaný kódmi súčasnosti. Šíri harmóniu energiou nabitých aromatických prvkov a robustných drevitých tónov. V úvode ovanie energický kokteil citrusov – bergamotu, citrónu a mandarínky – pohráva so šťavnatým ananásom. Srdce je plné vzrušujúcich kontrastov: nečakaná dávka akordu Mojita, anízu a kardamómu je doplnená kvapkou klasickej levandule a geránia. Náhly zápal zmesi korenín premieňa kompozíciu na pikantnú. Pretože to, čo je obyčajné, nie je vzrušujúce. Elegantný trvácny základ kombinuje ambru a pižmo s hlbokými drevinami. Príjemné tóny virgínskeho cédrového dreva a listov formujú štruktúru vône. Paculi dodáva vôni zamatovú hĺbku. Krémová esencia santalu zahaľuje pokožku.

Neváhajte!

Diageo