Hľadáte produkty vyrobené z kvalitných bio surovín a navyše na Slovensku? Tak máme pre vás tip – trojicu kozmetických produktov Dr. Feelgood.

„Príprava bola dlhá, nakoľko sme k výrobe týchto luxusných produktov pristúpili s plnou vážnosťou a veľkou zodpovednosťou. Našim cieľom je, aby boli produkty také dobré, aby sme my samy nechceli používať nič iné“, hovorí majiteľka spoločnosti Milana Klubalová. Na výrobu použili kvalitné BIO suroviny a všetko sa robí ručne. Ako prvé výrobca ponúka luxusné anti-aging krémy BIO-BOTOX a HYDROPEARL. V príprave je aj hyalurónové sérum HYALURON², ktoré bude k dispozícii do konca roka 2019.

 

BIO-BOTOX je vyhladzujúci BIO krém pre zrelú pleť s výťažkami byliny parakresse, ženšenu a červeného hrozna. Extrakt z byliny parakresse je považovaný za prírodnú formu botoxu. Má spevňujúci účinok, ktorý okamžite zlepší kontúry tváre a zreteľne  redukuje výrazové línie a vrásky. Ženšen pleť regeneruje, hojí, pôsobí protizápalovo a dodáva jej jas a elasticitu. Červené hrozno je zase plné antioxidantov a vitamínov, ktoré pleť chránia pred vonkajšími vplyvmi.

HYDROPEARL je rozjasňujúci hydratačný BIO krém s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a perlovým práškom. Vhodný je na všetky typy pleti. Kyselina hyalurónová vďaka svojej nízkomolekulárnej hmotnosti pleť hĺbkovo hydratuje a perlový prášok rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje začervenanie pleti.

HYALURON² je hyalurónové BIO sérum vhodné na každý typ pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA). Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Sérum sa postará o dokonalú hĺbkovú hydratáciu pleti. Vyhladí, zjemní a dodá zdravý a svieži vzhľad. Pri pravidelnom používaní je pleť dokonale hydratovaná, pružná a hladká. Zároveň sérum redukuje výskyt vrások a jemných liniek.

Viac informácií o produktoch získate na stránke výrobcu www.feelgood.sk

H&B