Vienna Comic Con predstavil hlavné hviezdy ročníka 2018. Fanúšikovia animácie a komiksov hovoria o Vianociach v predstihu!

VIEDEŇ, 11.október 2018. Počas 17. a 18. novembra sa v neďalekej Viedni koná najväčší Comic Con v strednej a východnej Európe. Organizátori prisľúbili poriadnu nádielku hviezdnych hercov, legiend komiksu a profesionálnych cosplayerov.

Fanúšikom Vienna Comic Con sa tohto roku povenuje napríklad aj John Noble, charizmatický herec z filmu Pán Prsteňov, David Morrissey známy ako Guvernér zo seriálu The Walking Dead či John Ross Bowie, hviezdna tvár, známa ako geniálny vedec s rečovou vadou, – doktor Barry Kripke, z amerického seriálu “Teória veľkého tresku“ (The Big Bang Theory).

Hlavným ťahákom bude Neal Adams, legenda komiksov, človek, ktorý dal svetuBatmana, X-menov a ďalších obľúbených hrdinov. Do Viedne priletí aj Donny Cates, autor komiksov Thanos, Doktor Strange, Damnation, God Country, Buzzkill, The Ghost Fleet, The Payback’s „Interceptor“, Star Trek a Atomahawk.

To ale nie je ani zďaleka všetko!Návštevníci Vienna Comic Con budú môcť získať na workshope cenné tipy od absolútnej profesionálky v cosplay Tabithy Lyons. A na žiadosť komunity bude prvýkrát usporiadaná samostatná súťaž v Cosplay pre najmenších. Či už princezná, hasič alebo superhrdina, postaviť sa na veľké pódium a pridať sa tak do súťaže môže každý vo veku od dvoch do pätnásť rokov.

Viac informácií o podujatí nájdete na www.viecc.com.

Nechajte sa vtiahnuť do sveta tohto špecifického umenia a tvorby.

H&B