Vďaka najnovšej trendovej kolekcii topánok Lasocki si hravo zostavíte  letnú topánkovú výbavu, bez ktorej sa vám nebude chcieť ísť ani na krok!

V lete nechcete premýšľať. Chcete to nechať na tých, čo sa v obuvi vyznajú. Vy si len užívajte absolútnu letnú pohodu. My vám poradíme, ako si zostaviť dokonalý „letný komplet“ v duchu najnovších trendov. Spoľahnite sa na produktovú radu Lasocki, ktorá pre vás i každého člena rodiny pripravila kvalitné a neodolateľné kúsky.

Keď sa držíte „pri zemi“, vyberajte zo šťavnatej kolekcie šľapiek a lordsov. Krásu vášho letného kroku vyzdvihnú modely na platforme či vyššom podpätku. Pohodlné platformové šľapky v pastelových farbách vyzujete len v prípade, že si zatúžite na večernú prechádzku mestom obuť k šatám vyššie sandáliky. Počas chladnejších letných večerov nemusíte robiť ústupky v štýle – tenisky a espadrilky dokonale padnú k vášmu outfitu a nebudete sa musieť z prechádzky náhliť domov. Darovať si pocit slobody a voľnosti na každom kroku je s CCC jednoduché!

Viac na www.ccc.eu/sk.

PIPER