V lete vlasy potrebujú špeciálnu ochranu, ktorá slnkom a slanou či chlórovou vodou skúšané vlasy vyživí, hydratuje a doladí správny letný účes. Authentic Beauty Concept  ponúka 5 tipov na vlasovú kozmetiku, vďaka ktorej si užijete dokonalý letný look.

Šampón striedajte s čistiacim kondicionérom

V teplom letnom počasí sa pokožka hlavy viac potí, preto máme tendenciu vlasy častejšie umývať. Lenže tovlasom nesvedčí. Strácajú pružnosť a sú náchylné na lámanie. Časté umývanie neprospieva hlavne suchým, krehkým a vlnitým vlasom. Keď už si musíte umývať vlasy často, striedajte šampón s čistiacim kondicionérom, ktorý vlasy vyčistí, ale na rozdiel od klasického šampónu ich nevysuší. Vlas je čistý, vyživený a krásne lesklý.

  1. Čistiaci kondicionér Authentic Beauty Concept hydratačný kúpite vo vybraných kaderníctvach v balení 300 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 25,90 €.

K vode jedine s bezoplachovacím kondicionérom

Rovnako ako pokožku na pláži pravidelne ošetrujeme opaľovacím krémom, nemali by sme zabúdať ani na pravidelnú starostlivosť o vlasy. Preto by v plážovej taške nemal chýbať ani bezoplachovací kondicionér v spreji. Bezoplachovací kondicionér vlasy hydratuje a obmedzuje ich zamotávanie. Vlasy chráni nielen pred vonkajšími vplyvmi, ale predchádza ich polámaniu nešetrným rozčesávaním presolených a vysušených vlasov. Majiteľky zdravých silných vlasov by mali zvoliť prípravok hydratačný. Pre tie, čo majú vlasy melírované a zosvetlené, je vhodnejší kondicionér regeneračný.

  1. Bezoplachovací hydratačný kondicionér Authentic Beauty Concept kúpite vo vybraných kaderníctvach v balení 250 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 26,90 €.

Pre dokonalý „wet look“ pri mori

Každá žena, ktorá bola pri mori vie, ako málo stačí k dokonale nedbanlivému účesu. Slaná morská voda s vlasmi robí úplné divy. Morská voda dodá väčší objem, vlasy zjemní a krásne prirodzene zvlní. Ale pozor! Soľ vlasy tiež výrazne vysušuje. Ak túžite po dokonalom plážovom „wet looku“, tak po kúpaní v mori aplikujte do vlasov hydratačný lotion,  ktorý vlasy ošetrí a zabráni ich vysušeniu. Objem vlasov potom môžete podporiť pár strekmi prípravného spreja, ktorý je ideálny aj na jemné vlasy. Ľahko ich vyživí, ochráni pred vysušením a účesu dodá objem.

  1. Hydratačný lotion Authentic Beauty Concept kúpite vo vybraných kaderníctvach v balení 150 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 25,90 €.

 

  1. Prípravný sprej Authentic Beauty Concept kúpite vo vybraných kaderníctvach v balení 250ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 25,90 €.

 

Dokonalý „wet look“ aj bez mora

Ak si chcete užiť plážové vlny aj bez mora, tak použite tohtoročnú novinku Nymph slaný sprej.  Obsahuje optimálne množstvo soli a vytvára ležérne plážové vlny bez vysušovania vlasov. Po použití sú vlasy na dotyk jemné, s hravou štruktúrou a bez  stuhnutosti. Jeho použitie je ľahké, sprej nastriekate do vlhkých alebo aj suchých vlasov a potom ich prstami upravíte. Pokiaľ budete chcieť výrazný efekt, nastriekajte sprej do vlhkých vlasov, ktoré potom po jednotlivých prameňoch zmotáte. Po ich uschnutí už stačí len vlasy ľahko prehrabnúť prstami.

  1. Nymph slaný sprej od Authentic Beauty Concept kúpite vo vybraných kaderníctvach v balení 250 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 25,90 €.

 

Viac informácií na https://www.authenticbeautyconcept.sk.

H&B