Počas leta sú vlasy veľmi namáhané. UV lúče aj voľné radikály môžu spôsobiť ich suchosť, lámavosť, únavu a nepoddajnosť. Verte prírode a siahnite po produktoch plných vitamínov a ďalších osožných látok pre zdravo vyživené a dokonale lesklé vlasy.

 

Zachovať letný jas a zdravie vašich vlasov sedem dní v týždni pomôžu produkty vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT od Schwarzkopf Professional – chránia, čistia a ošetrujú vlasy PRED aj PO slnení. Kombinujú pritom dve zázračné prírodné zložky: prvou je exotický oranžovo-červený Buriti olej, ktorý pochádza z amazonských mokradí a vyniká zvlhčujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami. Je známy ako najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu, tiež je extrémne bohatý na vitamín E (tokoferol) a provitamín A (karotenoid).

Druhou zložkou je extrakt z morských rias, ktorý sa získava z hlbín oceánov a intenzívnymi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami rýchlo a účinne regeneruje a upokojuje. Morské riasy obsahujú veľké množstvo aktívnych látok: bielkoviny, fytoceramidy, enzýmy, vitamíny C, A a E, skupiny B, antioxidanty a viac než 20 minerálov.

TIP: S trendovým cestovným balením Travel Kit BC SUN PROTECT sa môžete bez problémov vydať na veterné náhorné planiny, k južným moriam aj do horúcich púští. Cestovný balíček obsahuje všetko, čo vaše vlasy potrebujú, aby zostali zdravo vyživené, ochránené a dokonale lesklé. Na letnú starostlivosť a ochranu je výborným pomocníkom Ochranný sprej jemný ako morský vánok, ale zároveň dostatočne účinný v starostlivosti o vlasy počas slnečného dňa. Po slnení siahnite po Hair & Body Šampóne, ktorý osvieži vlasy a telo. Jeho jemná kvetinová vôňa navyše uvoľní zmysly. Potom si doprajte masku 2-v-1. S ňou obnovíte pevnosť každého vlasu. Jednoducho striedajte čas pôsobenia podľa toho, koľko starostlivosti vlasy vyžadujú a potom sa už len tešte na ďalší slnečný deň!

H&B