Nákaza koronavírusu naďalej obmedzuje a ovplyvňuje náš život mnohými spôsobmi. Kadernícke salóny boli nútené zavrieť s ohľadom na bezpečnosť  kaderníkov a klientov. Pre mnohých z nich je tok príjmov v súčasnej dobe na nule. Schwarzkopf Professional súcití s ​​globálnou kaderníckou komunitou a usilovne pracuje na ich podpore v tejto dobe nielen prostredníctvom vzdelávania a inšpirácie, ale celkovej podpore. Jedným zo spôsobov podpory komunity kaderníkov je iniciatíva HelpYourSalon.com.

HelpYourSalon.sk podpora kaderníctiev  na Slovensku

Salón je viac než len služba zákazníkom; okrem zveľaďovania krásnych vlasov sú kaderníci tiež priateľmi a mnohokrát terapeutmi. Pomáhajú pri oslavách veľkých životných udalostí; budujú dôveru v časoch dobrých i zlých. V miestnych komunitách udržiavajú dlhodobé vzťahy so svojimi klientmi, vždy, keď na tom záleží. Tento čas je náročný – salóny sú teraz zatvorené a kaderníci nie sú schopní robiť to, čo je najviac baví a čo vedia. Čelíme časom, kedy existuje reálne riziko straty našich miestnych salónov. Ale po nejakom čase všetci ich služby budeme veľmi potrebovať, aby nám upravili naše vyrastené vlasy a navrátili im tvar, oživili farbu a zbavili nás odrastených korienkov.

Kampaň Solidarita s kaderníkmi spolupracuje s HelpYourSalon.com, aby poskytla bezplatnú platformu na predaj poukážok. Poukážky sú navrhnuté tak, aby pomohli podnikom,  salónom a nezávislým kaderníkom, prežiť zatvorenie pomocou okamžitého toku hotovosti. Nastavenie je rýchle a jednoduché:

  • Nie je potrebný žiadny online obchod
  • Jednoduchá registrácia za menej ako 2 minúty
  • Prepojenie s účtom PayPal
  • Voliteľné druhy voucherov na konkrétnu službu alebo všeobecný voucher na návštevu kaderníctvo v akejkoľvek výške podľa voľby kaderníka
  • Kaderník zdieľa so svojimi klientmi vygenerovaný link
  • Peňažná suma za kúpeného voucheru sa prevádza priamo na PayPal účet kaderníka
  • Žiadne poplatky za registráciu; PayPal poplatky za prijaté služby podľa sadzobníka danej krajiny

Komunikácia na kaderníkov pomocou sociálnych médií, WhatsApp a ďalších komunikačných kanálov.

Kaderníci môžu svojich zákazníkov informovať rovnako.
Verní klienti si môžu cez vygenerované linky zakúpiť poukážky, ktoré použijú pri opätovnom otvorení ich salónu. Salóny sa môžu rozhodnúť ponúkať vouchery na akékoľvek služby, alebo predaj produktov. Ideálne je teraz nastaviť hodnotu voucheru na časť služby, aby klient doplatil cenový rozdiel pri návšteve salónu a využitie zakúpenie poukážky a kaderníci mali zaistený príjem hotovosti.

#TOGETHERWESTAND buduje lepšiu budúcnosť pre všetkých. Posledné týždne obrátili našu realitu hore nohami. Svet pre mnohých z nás pravdepodobne nikdy nebude rovnaký.

Z celého srdca veríme, že nie ste ochromení neistotami, ktorým čelíme. Vytvorili sme novú komunitné platformu, najmä pre kaderníkov.

Je to miesto, kde zdieľame svoje myšlienky, sny, nádeje a obavy. Je to miesto, kde sa podelíme o nápady na školenia a vzdelávanie a odborné rady, ktoré vám pomôžu vyjsť na druhú stranu a byť pripravení na ďalšiu cestu.

Môžeme uspieť len tým, že budeme stáť spoločne – vy ako hrdí a kreatívni kaderníci a my ako tím špičkových odborníkov. Sme odhodlaní pomáhať vám v tom, aby ste pokračovali v robení toho, čo máte radi, a tvorili KRÁSNE VLASY! – Simon Ellis | Medzinárodný kreatívny riaditeľ.

Buďme spolu. Sledujte nás na sociálnych médiách a zdieľajte svoje myšlienky použitím hashtag #HelpYourSalon a #schwarzkopfpro – nezabudnite označiť @ schwarzkopfpro.czsk.

Inšpirujeme a vzdelávame

Pre udržanie inšpirácie je teraz aplikácia Essential Looks otvorená pre voľné stiahnutie a používanie.

Ďalšie možnosti vzdelávania a inšpirácie nájdu kaderníci na našich https://ask-elearning.com/, kde sa môžu registrovať

Na našom IG účte @ schwarzkopfpro.czsk prebehol v piatok 3.4.2020 prvý vzdelávací livestream s členkou technologického tímu Karolínou Kadlecovou a chystáme ďalšie. Sledujte nás!

H&B