Essential Looks 1:2021

Schwarzkopf Professional predstavuje na jar a leto 2021 tri nové inšpiratívne trendy, ktoré vychádzajú z klenotu Schwarzkopf Professional – farieb Igora. Oboznámte sa s kráľovskými vlasovými variáciami Magical Whimsy, Back To Classics a Artful Feeling.

„Magical Whimsy je súčasnou podobou jemného viktoriánskeho štýlu, ktorý vždy prichádza do módy v časoch veľkých výziev a zmien. Back To Classics nanovo definuje modernú ženskosť odkazujúcu na minulosť a smerujúcu do budúcnosti, predstavuje nostalgiu pre klasicizmus a dnešnú podobu elegancie. Artful Feeling je v podobe nepredvídateľnej remeselnej estetiky, z ktorej vyžaruje jedinečný étos ručnej práce,“ hovorí  Simon Ellis, medzinárodný kreatívny riaditeľ Schwarzkopf Professional.

Magical Whimsy

Buďte odvážni. Buďte jednoznační. Buďte blond.

Trend Magical Whimsy má neočakávané kontrasty, extrémne proporcie a dramatické siluetyh. Pripomína atmosféru kostýmov, ale zároveň sa prostredníctvom sviežeho moderného étosu vždy pozerá dopredu, nikdy späť. Vintage tvary sú zvýraznené krátkymi ostrými strihmi v studených blond odtieňoch. Vysoko zosvetľujúce odtiene Igora Royal vytvárajú tento druh blond bez odfarbenia.

Tento trend vytvorila Lesley Jennison za pomoci techniky farbenia Face Framing – rámovanie tváre. Aj napriek tomu, že ide o priame čiary a ostré hrany, vzniknuté kontrasty sú jemné, vytvorené voľnou rukou a zakončené strieborným orámovaním tváre.

Trend Magical whimsy je o

 • neočakávaných kontrastoch
 • extrémnych proporciách a dramatických siluetách
 • vintage tvare a krátkom ostrom strihu
 • studených blond odtieňoch

Back To Classics

Vráťte sa ku klasike. Buďte minimalistickí. Buďte prirodzení.

Na prehliadkových mólach vládne #newfemininity s koreňmi siahajúcimi do klasicizmu a rozprávajúci o náklonnosti k jednoduchosti, vyrovnanosti a modernizmu. Súčasné poňatie tohto trendu, ktorý začal svoju cestu s legendárnym New Look od Dior, vzdáva hold nenápadnej sebadôvere, bezstarostnému, ale upravenému štýlu s krásnym strihom, lesklými, uhladenými vlasmi v ombré odtieňoch jemných prírodných a bohatých čokoládových odtieňov.

Pre tento trend použil kolorista Randolph Gray klasickú fóliovaciu techniku. Tým, že postupoval tón v tóne, spojil hlboké čokoládové tóny a medenej farby. Výsledok vytvára odlesky pri každom pohybe, je hebký, lesklý so skrytými hĺbkami svetla.

Trend Back to classics je o

 • jednoduchosti, klasicizmu, vyrovnanosti, modernizmu
 • nenápadnej sebadôvere
 • jemných prírodných čokoládových odtieňoch
 • uhladenom a upravenom štýle, dokonalom strihu

Artful Feeling

Buďte temperamentní. Buďte nadšení. Buďte červení.

Tretí trend Artful Feeling inšpirovala umelecká ručná práca, atramentová technika

v krehkých kvetinových vzoroch, ktoré vypovedajú o náklonnosti k štruktúre a zdobeniu skôr ako k priamočiarej tlači. Je to free style oslavujúci remeselnú prácu. Dáva prednosť individuálnemu prístupu a ručnej práci. Hodí sa na kučeravé objemné vlasy, v ktorých vyniknú červené, zlatej a béžové farby.

Edoardo Palud pre tento štýl použil klasické techniky. Vlasy rozdelil a zopol do niekoľko sekcií, použil niekoľko fólií a niekoľko odtieňov červených, pudrových ružových a medených, aby vytvoril efekt hĺbky a prirodzenosti.

Trend Artful feeling je o

 • temperamente a uvoľnenosti
 • umeleckých ručných technikách
 • štruktúre a zdobení
 • objemných a kučeravých vlasoch

 

Objavujte svet Essential Looks na www.essentiallookscollection.com

Sledujte @schwarzkopfpro.czsk na sociálnych sieťach a držte krok s Essential Looks s hashtagy #passionforhair a #essentiallooks.

www.schwarzkopfpro.com

PIPER