Za osem sekúnd lokne, aké chcete. A kulma tiež postráži, aby ich zbytočne nepoškodila teplom.

 

Automatická kulma Philips Series 8000 SenseIQ vytvorí nespočetné množstvo stylingov – od jemných éterických vĺn až po precízne vytvarované. Rýchlo, ľahko a bezpečne. Počas kulmovania zachováva prirodzenú vnútornú hydratáciu a krásu vlasov a pomocou iónov im dodáva žiarivý lesk.

Aj keď nie ste profesionálna kaderníčka, po práci s kulmou budete vyzerať, akoby ste práve opustili obľúbený salón. Stačí kulmu nahriať, nastaviť, aké vlny chcete a stlačením jediného tlačidla ich vytvoriť. Na výber máte celkom dvadsaťsedem stylingov namiešaných z troch nastavení teploty, troch nastavení času a troch nastavení smeru natáčania. Čím kratší čas natáčania zvolíte, tým budú lokne jemnejšie, naopak ak chcete, aby vlny čo najdlhšie držali požadovaný tvar, zvoľte najdlhší čas natáčania

Šikovný systém kulmovania natočí prameň automaticky v smere rastu vlasov a vďaka otvorenému tvaru s dlhším natáčacím valcom pojme viac vlasov naraz. Mimoriadne hladký natáčací valec tiež zabraňuje treniu a ťahaniu, a keď je vlna hotová, upozorní vás kulma pípnutím. Elegantná kulma pripomínajúca kvet tulipánu myslí aj na vašu bezpečnosť, takže nehrozí, že by ste si počas stylingu popálili prsty alebo nemohli vlasy vymotať von. Ak vložíte do valca viac vlasov alebo ich tam nevložíte správne, kulma sa automaticky zastaví a vlasy uvoľní. Po stylingu už stačí len použiť pribalený čistič valca, ktorý šetrne vyčistí krehké vnútorné časti kulmy.

Automatická kulma Philips Series 8000 SenseIQ patrí spoločne s fénom Philips Series 9000 SenseIQ a žehličkou na vlasy Philips Series 8000 SenseIQ do rodiny SenseIQ. Jedinečná technológia umožňuje upravovať vlasy tak, aby zostala zachovaná ich prirodzená hydratácia, pružnosť a zdravie. Všetky tri produkty počas stylingu neustále merajú teplotu vlasov a teplotu fénovania, žehlenia alebo kulmovania priebežne upravujú tak, aby vlasy nepoškodili teplom. Počas toho tiež do vlasov uvoľňujú ióny, takže sa vlasy nestrapatia a zostávajú nádherne lesklé.

Po úprave účesu s kulmou Philips Series 8000 SenseIQ zostáva zachovaných 95 % prirodzenej sily vlasov a vlasy si tiež uchovajú trikrát viac prirodzenej vlhkosti, čo je dané tým, že kulma sníma teplotu vlasov 36 000-krát počas jediného stylingu. Aj po použití fénu Philips Series 9000 SenseIQ zostáva zachovaných 95 % prirodzenej vlhkosti vlasov a po stylingu so žehličkou Philips Series 8000 SenseIQ zostáva uchovaných 70 % prirodzenej vlhkosti vlasov a až 93 % ich prirodzenej elasticity.

Viac zistíte na www.philips.sk/c-e/pe/starostlivost-o-vlasy/automaticka-kulma-senseiq.

 

unicum