odštartoval oslavy svojho 110.výročia v CARROUSEL DU LOUVRE v Paríži

V rámci trojdňových osláv hostil Paríž viac ako dve tisícky kaderníkov, ktorí prišli oslavovať 110 výročie značky. A boli to oslavy naozaj úctihodné! Zahájenie sa odohralo v ikonických priestoroch CARROUSEL DU LOUVRE. Vlasová show “La French, Art of Hair Coloring”, živé hudobné vystúpenia a množstvo prekvapení!

Večerom sprevádzali Nathalie Roos, prezidentka Divízie profesionálnych produktov L’Oréal, a Marion Brunet, generálna riaditeľka L’Oréal Professionnel. Akcie sa zúčastnila aj medzinárodná hovorkyňa L’Oréal Professionnel Alexa Chung. Na zahajovacej párty  sa stretlo 1700 kaderníkov z viac ako 40 krajín, ktorí majú možnosť využívať francúzske know-how značky a jej najnovšie inovácie.

Oslnivá prehliadka predviedla filozofiu La French, Art of Hair Coloring

Vystúpilo 42 medzinárodných modeliek, vrátane Anny Cleveland, Debrah Show a Georginy Grenville, ktoré česali vlasoví guru ako Odile Gilbert, John Nollet, Adir Abergel, Anh Co Tran, Khun Gong či Godhands Joe.
Celá show bola poctou koreňom značky L’Oréal Professionnel. Hostia obdivovali inovácie, ktoré za 110 rokov predstavil  L’Oréal Professionnel vo svojich ikonických produktoch. Tlieskali produktovým novinkám  Majirel GLOW a inovácii z oblasti Beauty Tech STYLE MY HAIR PRO, celkom novej aplikácii značky L’Oréal Professional, ktorá bola navrhnutá tak, aby premenila konzultáciu farby v salóne a zabezpečila klientom nezabudnuteľné zážitky. Je to aplikácia “všetko v jednom” využívajúca 3D technológiu umožňujúca vyskúšanie farby, a ďalej exkluzívny digitálny vzorkovník, ktorý ponúka moderný, interaktívny zážitok na mieru. A táto aplikácia už funguje, lebo ju vo svojich salónoch používa už viac ako 20 tisíc kaderníkov!
Medzi hviezdnymi hosťami včerajšieho otváracieho večierku nechýbali zvučné mená, ako napríklad Catherine Deneuve, Alexa Chung, Virgínia Ledoyen, Elsa Zylberstein, Ellen Von Unwerth, Stefi Celma, Alexandra Golovanoff, Camille CHARRIER, Alexis Mabille či Franck Provost.

H&B