Veľtrh krásy Interbeauty je záruka najnovších trendov v oblasti skrášľovania a sezónne ponúka nielen kozmetické produkty a služby, ale aj skvelý sprievodný program plný prestížnych súťaží.

Jednou zo sprievodných akcií je aj súťaž Zlaté nožnice, ktorá je kaderníckym Oscarom pre najšikovnejšie začínajúce, ale aj skúsené talenty. Tie sa každoročne schádzajú z celého Slovenska a okolitých krajín, aby si zmerali svoje zručnosti v rôznych kategóriách.

Už 3. októbra bude v bratislavskej Inchebe 5. ročník, ktorý sa opäť zaradí medzi špičku profesionálnych súťaží v oblasti krásy. Primárne je určený študentom stredných odborných škôl, no pre ročník 2019 je otvorená aj kategória dospelých.  Za myšlienkou spájať ľudí s rovnakou vášňou stojí mnohonásobný majster Polat Elalmis, ktorý je zakladateľom súťaže.

Súťaž bude mať tri hairstylových kategórie v témach:

Trend cut – dámsky trendový strih jeseň/zima 2019

Komerčný svadobný účes

Komerčný pánsky strih – voľná téma bez kritérií

EDEN Rajská záhrada – súťaž v líčení

Účastníkov bude hodnotiť porota zložená z profesionálnych kaderníkov a vizážistov podľa medzinárodných kritérií OMC (Organisation Mondiale de la Coiffure). Štrnásť  slovenských a zahraničných profesionálov (medzi nimi aj Michal Zapoměl z Prahy) bude klásť dôraz na dodržiavanie bezpečnosti pri práci, techniku prevedenia, strih nožnicami, celkovú kreativitu a finálny styling.

Absolútny víťaz získa „kaderníckeho Oscara” v podobe sošky zo skla od Art Glass Park, nožnice z japonskej ocele od Be gentleman, auto na mesiac od spoločnosti IMPA, celoročný pitný režim od Royal Water a  pripravené sú aj ďalšie atraktívne ceny od partnerov podujatia.

Pre návštevníkov bude pripravený bohatý program, ktorým bude prevádzať sympatický Valér Ferko a zlatým klincom programu bude hudobné vystúpenie ADissa a Šortyho.

Či už sa prihlásite ako súťažiaci alebo prídete podporiť svojho hairstylistu či vizážistu, určite zažijete skvelý deň plný najrôznejších vlasových kreácií na svetovej úrovni, nabitú atmosféru a konkurenčný boj tých najlepších talentov.
Viac na: www.zlatenoznice.sk

H&B