Ošetrujúca a stylingová značka AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ponúka dva nové stylingové prípravky: Nude Púdrový sprej a Airy Štrukturujúci sprej. Oba umožňujú vytvárať naozajstnú a prirodzenú štruktúru a zároveň sa tešiť z krásnych a hebkých vlasov.

Nude Púdrový sprej

Je veľmi jemný neviditeľný púder, ktorý sa nanáša na suché vlasy. Dodáva im okamžitý ležérny objem a pohyb. Vďaka jeho pomoci dosiahnete štrukturujúce efekty a mierne rozstrapatený vzhľad. Zároveň dodáte objem korienkom a celkovo účes spevníte. Tak, ako všetky ostatné produkty značky, ani táto novinka neobsahuje silikóny, parabény, minerálne oleje a umelé farbivá. Namiesto nich používa prírodné vegánske ingrediencie ako je kremeň a Fairtrade tapiokový škrob, ktoré dodávajú vlasom objem a fixáciu, navyše podporujú tvar a zvýraznenie vlasov bez nepríjemného hrubého pocitu na dotyk.

Airy Štrukturujúci sprej

Slúži na vytvorenie rozstrapatených štýlov so štruktúrou a objemom. V originálnej vegánskej receptúre sa skrýva kombinácia bambusovej celulózy, modifikovaného ryžového škrobu a Fairtrade tapiokového škrobu, ktorá vytvára suchý, výnimočne štrukturujúci efekt pre uvoľnený a pružný objem vlasov. Výsledkom sú (ne)dokonale upravené vlasy.

——————————–

Na všetkých stylingových novinkách roku 2020 – nedávno uvedeného Nymph Slaného spreju, Nude Púdrového spreju a Airy Štrukturujúceho spreju spolupracovala s vývojovým tímom značky aj globálna kreatívna advokátka značky Hester Wernert Rijn. Hester vlastní salón Mogeen v Amsterdame a pôsobí ako session štylistka na najrôznejších šou a foteniach po celom svete. Vďaka skúsenostiam dokonale chápe požiadavky kladené na produkty v rôznych prostrediach, situáciách a pre rozličné typy vlasov. Výsledkom tejto spolupráce sú výkonné produkty prinášajúce naozajstné, ležérne, štrukturujúce a pružné štýly, ktoré sa vytvárajú veľmi jednoducho.

H&B