Keď sme sa ráno na výstavisku Incheby stretli s adeptkami vybranými na premenu, boli sme plní očakávania: Ako to všetko dopadne?

Interbeauty, jesenný veľtrh kozmetiky, ponúkol opäť aj bohatý sprievodný program. Nechýbala ani Zmenáreň naživo, ktorú už tradične organizuje www:vlasyvizaz.sk spoločne s kaderníckym salónom Izabela Trutzová – STUDIO REBEL a firmou Sirowa. Nuž a my vám potom ponúkame, čo sa „navarilo“.

Julka, Izabela a Marco si vyžrebovali zadanie a bez zaváhania odštartoval kolotoč tvorivej práce. Neskôr sa pridal Tomáš s kufríkom vizážistických zázrakov a po piatich hodinách vznikli fotografie PO.

Marianna „pripadla“ Marcovi. Mala jemné vlasy, konce zničené z farbenia a odrasty. Marco preto farbu zjednotil Illuminou: 7/43, 5/7 a 6/ so 6 % a na  dĺžky Illuminu 7/43 s 0/68. Vlasy ostrihal a vytvoril klasický bob, ktorý im dodal objem a šmrnc.

Zuzana prišla s mohutnou hrivou a ako povedala Julka, mala vlasov na tri hlavy. Strihala ju vyše hodiny a pol. Na druhý deň mi Zuzka prezradila reakciu manžela: „,Jéj a ty si kto? Aká pekná nová baba za mnou prišla, ale sorry, ja už som ženatý!‘ Ten pocit ľahkej hlavy a že konečne môžem mať aj rozpustené vlasy, to je úžasné!“Julka vlasy tónovala Color Touchom 7/89 spolu s 5/97 a do svetlých dĺžok pridala Instamatic Pink so 4 % vyvíjačom. Styling bol jednoznačný – ležérne padajúce vlny.

Martina pricestovala až z Bánoviec nad Bebravou a jej vlasy už z diaľky kričali SOS. Odpálené konce a nepekná blond naštartovali Izabelu. Povedala si, že okrem kvalitného strihu Martinu rozveselí. Na to poslúžila do dĺžok namiešaná Color Fresh Create Magenta/Nu-Dist Pink. Korienky zladila Illuminou 7/81 + 8/69 9/ so 6 % vyvíjačom. Keďže Izabela je žena činu, v termíne na premenu zmenila aj Moniku.  Zastrihla jej konce vlasov a farbu zjednotila Illuminou s krásnymi odleskami – 9/43, 7/43 so 6 % vyvíjačom.

Po premene „hlavy“ si dámy presadli na vizážistickú stoličku a svoju profesionalitu predviedol Tomáš.

 

Vlasy: Júlia Sukuba, Izabela Trutzová , Marco Keszely, Izabela Trutzová – STUDIO REBEL, Bratislava
Produkty: Wella Professionals
Vizáž: Tomáš Vida
Foto: Jena Šimková
Produkcia: www.vlasyvizaz.sk

UNIC2