Vstúpte do zázračného sveta krásy a prekvapte najbližších darčekmi, ktorými dáte najavo, že vám na nich záleží a ste radi, že ich máte. Keď slová nestačia, darček to povie za vás.

 

Najkrajšie a najčarovnejšie obdobie v roku sa nezadržateľne blíži. Pre am ambasádorku kozmetickej spoločnosti Avon – Daru Rolins sú Vianoce čas, ktorý si máme vychutnať. Je to obdobie, kedy máme byť na seba lepší a pozornejší k sebe. Pozornosť a lásku máme veľkoryso šíriť na všetky strany. A ako často a stále dookola hovorím, všetko sa začína u nás,“ hovorí speváčka.

Darček pre dámu

Kaviárový set Planet Spa – doprajte svojej polovičke luxusný regeneračný SPA rituál, vďaka ktorému získa jemnú a revitalizovanú pleť. Pleťová starostlivosť s výťažkom z čierneho kaviáru intenzívne obnovuje, hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pleť (luxusný obnovovací gél na oči s výťažkom z čierneho kaviáru, luxusná obnovovaciu zlupovacia pleťová maska s výťažkom z čierneho kaviáru, luxusný obnovovací nočný pleťový krém s výťažkom z čierneho kaviáru, obnovovací krém na ruky s výťažkom z čierneho kaviáru).

 

Darček pre pána

Set na úpravu brady je ideálny darček pre muža, ktorý si potrpí na svojom vzhľade. Stačí pár minút a v pohodlí domova dosiahne dokonale tvarovanú bradu či fúzy. (mäkký uteráčik na tvár, nožnice, pomôcka na úpravu brady, pánska taštička).

Darček pre princeznú

Balzam na pery Frozen II s motívom ľadového kráľovstva Frozen očarí každé malé dievčatko. Rozprávková starostlivosť dodáva dokonalú hydratáciu a ochranu pier pred popraskaním.

 

Darček pre celú rodinu

Pena do kúpeľa a sprchovací gél v jednom s vôňou bobúľ alebo slivky – doprajte si bezstarostný kúpeľ s rozkošnými penami a rozmaznávajte telo a zmysly. Roztomilé vianočné balenie poteší každého.

H&B