Ako spievala božská Marilyn, diamanty sú najlepší priateľ ženy. Pri pohľade na exkluzívnu putovnú kolekciu The Last Supper od ALO diamonds jej musíme dať za pravdu. Prehliadka nevídanej krásy doslova vzala dych a zároveň vzbudila chuť po exkluzívnom šperku. 

Veľkolepá kolekcia The Last Supper je inšpirovaná výpravným barokom a rovnako ako celý barokový štýl, odvážne ohromuje a fascinuje. Je stvorená z veľkolepých, bohato zdobených siluet, zvádza rafinovanú hru svetla v podobe diamantových odleskov aj použitých materiálov. ALO diamonds sa hrá s netradičnými tvarmi a exkluzívne predstavuje menej obvyklé fantazijné typy brusu. Zasadzuje do svojich klenotov zaoblené kabošony a drahokamy brúsené do oválu. V kolekcii nechýbali  ani hrejivé tóny vzácnych drahých kameňov vo výrazných kompozíciách, ktoré očaria na prvý pohľad.

Diamantové vodopády aj Royal Jewelry

Medzi šperkami nemožno nespomenúť diamantové náušnice nazývané Diamantové vodopády. Najvýraznejšie nesú majestátny troj karátový diamant so šiestimi dlhými šnúrkami s plným settingom drobnejších diamantov. Je to ideálny šperk na nadchádzajúcu plesovú sezónu.

Omamným dizajnom i farbami zaujala kolekcia Royal Jewelry. Jedinečná a nadčasová,  inšpirovaná kráľovskými klenotmi ponúkla ako pastvu pre oči prstene nesúce na sebe vzácne drahokamy ako tanzanity a turmalíny, zvýraznené čírymi diamantmi a bielym alebo ružovým zlatom. Neprehliadnuteľný klenot kolekcie je veľkolepý prsteň s mimoriadnym fialovým ametystom.

Výsostné miesto v kolekcii The Last Supper majú kompletné sety smaragdových a rubínových šperkov. Nadčasová klasika v podobe bieleho zlata, čírych diamantov a prekrásnych drahokamov v žiarivých sýtych farbách je úchvatná. Všetky kamene musia byť v rovnakom tóne a zostavenie setu s toľkými kameňmi je v šperkárskom svete skutočne rarita.

Tvár značky ako markíza

Na uvedení kolekcie nechýbala ani tvár značky a milovníčka luxusných kúskov Dominika Navara Cibulková.  Známa tenistka si vyskúšala hneď niekoľko modelov. Okrem iných aj markízový set v štýle fancy shapes. Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Zhromaždiť diamanty markízového brúsu na kompletný set je nesmierne zložité, preto je taký výnimočný a nemá v kolekciách najväčších šepkárskych domov obdobu.

Inšpirujte sa putovnou kolekciou a otvorte tohtoročnú plesovú sezónu v spoločnosti diamantov. Navyše, klenoty ALO diamonds s vami zotrvajú aj po sviatočnom období, ako večná spomienka vašich dôležitých a radostných životných udalostí.

H&B