Očné okolie je jedna z najcitlivejších častí tváre, zaslúži si preto zvýšenú pozornosť a špeciálnu starostlivosť. Aby zostalo pružné, hydratované a nestrácalo sviežosť a mladistvý vzhľad.

Na to má vplyv veľa faktorov, nech už je to striedanie ročných období, znečistený vzduchu, nesprávne odstraňovanie mjkapu alebo stres a únava. Experti francúzskej značky Yves Rocher rozšírili ikonický rad produktov s výťažkom z nevädze PUR BLEUET, ktorého výnimočné vlastnosti sú pre pleť očného okolia ako pohladenie.

Expresný odličovač s nevädzou na oči

Máte radi vodeodolný mejkap, ale bojujete s jeho odstraňovaním? Klasické odličovacie prípravky si s ním nevedia poradiť a očné okolie často podráždia. Najlepším riešením je Expresný odličovač na oči s nevädzou, ktorý vďaka dvojfázovej textúre eliminuje zbytky mejkapu, a to i vodeodolného. Pokožku zanecháva jemnú a upokojenú a postará sa aj o výživu mihalníc. V predaji je v dvoch veľkostiach, takže si ho pokojne môžete vziať aj na cesty.

Upokojujúca kvetinová voda z nevädze

Ak sedávate celý deň pred počítačom, alebo trpíte nedostatkom spánku a vaše oči sú kvôli tomu unavené, naneste ráno a večer na vatový tampón trochu Upokojujúcej kvetinovej vody z nevädze a mierne pritlačte na viečka a kruhy pod očami. Očné okolie tak ihneď osviežite a hydratujete. Kvetinovú vodu môžete používať ako rýchlu vzpruhu a povzbudenie pleti kedykoľvek počas dňa na celú tvár.

Upokojujúca starostlivosť proti opuchnutému okoliu očí

Nie vzhľadné vankúšiky pod očami sa môžu tvoriť z niekoľkých dôvodov. No či už je príčinou spánkový deficit, zadržiavanie tekutín, genetika, fajčenie alebo alergie, nie je dôvod rezignovať a nepokúsiť sa proti tomu zabojovať. Vyskúšajte novú Upokojujúcu starostlivosť proti opuchom v okolí očí s kovovým aplikátorom, ktorý zbaví oči únavy a navráti im žiarivý pohlaď.

Vedeli ste, že…?

  • Nevädza je jedna z ikonických rastlín Yves Rocher
  • Už v roku 1972 si zákazníčky Yves Rocher zamilovali odličovač s nevädzou, a to natoľko, že sa dnes produkt Pur Bleuet predáva každých 7 sekúnd po celom svete!
  • Túto prekrásnu rastlinu s modrým kvetom pestuje Yves Rocher v režime ekologického poľnohospodárstva od deväťdesiatych rokov minulého storočia.
  • Po zbere sa kvety nevädze usušia a následne destilujú, čím sa extrahuje kvetinová voda

 

Produkty dostanete v kamenných predajniach Yves Rocher alebo e-shope na www.yves-rocher.sk.

H&B