Život je plný kontrastov – muži sú energickí a silní. Ale nie vždy aj ich pokožka. Až 65 % z nich tvrdí, že je ich pleť citlivá, a to zvlášť po holení.

 

Preto Nivea priniesla na trh dve horúce holiace novinky pre mužov, čo radi nosia strnisko, ktoré si poradia aj s najpodráždenejšou pokožkou.

Prípravky na holenie tejto značky milujú muži po celom svete, najmä ich ikonický modrobiely rad, určený na citlivú pleť.  Novinkami sú dva výrobky určené špeciálne tých, čo majú citlivú pleť a dávajú prednosť športovému strnisku pred klasickým, čisto hladkým oholením. Holenie niekoľko dní starého strniska môže totiž na pleti spôsobiť päť prejavov podráždenia: pálenie, začervenanie, suchú pleť, napätosť a svrbenie. Nová kolekcia Sensitive neobsahuje žiadny alkohol a nájdete v nej tiež harmanček a jemný mandľový olej, ktoré preukázateľne upokojujú citlivú pleť.

 

Balzam po holení Sensitive je dokonalý spoločník po každom holení, ale tiež ako starostlivosť medzi jednotlivými holeniami, pretože upokojuje pokožku a skvele zmäkčuje strnisko. Dizajnová kovová fľaša obsahuje balzam bez alkoholu, jeho zloženie je nemastné a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje harmanček a mandľový olej, ktoré pokožku upokojujú, hydratujú a zamedzujú jej štípaniu.

 

 

Gél na holenie Sensitive je vhodný na akékoľvek dlhé fúzy. Zmäkčuje aj dlhé, tvrdé strnisko a umožňuje ľahké oholenie jedným ťahom. Zloženie bez alkoholu pôsobí proti piatim prejavom podráždenej pleti: proti páleniu, začervenaniu, suchej pleti, napätosti a svrbeniu.

 

CCC