Prvé nesmelé lúče slnka a uvoľujúce sa protipandemické opatrenia vniesli do našich životov optimizmus a radosť z prichádzajúcej jari a voľnosti.

Nádej z lepších zajtrajškov sa však rýchlo rozplynula a 24. február zmenil víziu a predstavy o pokojnejšom živote všetkým z nás. Od vypuknutia vojny na Ukrajine spoločnosť Avon intenzívne hľadá spôsoby ako pomôcť zmierniť utrpenie žien a ich rodín ako na Ukrajine, kde máme množstvo kolegov a kolegýň, tak aj ľudí utekajúcich pred vojnou a hľadajúcich útočisko na území Slovenska.

Sdrcom a mysľou sme s nimi. Časy, ktoré žijeme ukazujú, aké dôležité je žiť tu a teraz, venovať sa blízkym, práci i plniť si sny. Čoraz častejšie počúvame rady a odporúčania, ako si zachovať pokoj a duševné zdravie aj v takomto náročnom období. Nezabúdať na seba, neznamená, že nám nezáleží na tom, čo sa deje okolo nás. Môžeme robiť veci, ktoré nás tešia, môžeme potešiť aj niekoho vo svojom okolí. Možno teraz ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Myslite aj na seba, odmeňte sa a skúsme sa tešiť z maličkostí, ktorými môže byť niekedy aj pekná vôňa, či beauty večer s novinkami od Avonu.

Zdravá, hydratovaná a rozjasnená pleť je dôležitá  v každom veku, každý deň. Takú dosiahnete denným krémom s vitamínom C a OF50. Viete ste, že vitamín C v kozmetike môžete používať celý rok? Funguje totiž ako ochranný štít a prevencia predčasného starnutia pleti. Po celý rok na ňu negatívne pôsobia voľné radikály, ktoré sa však najviac tvoria práve pri vystavovaní sa slnečným lúčom. Vitamín C má tiež výrazné depigmentačné účinky, a tak umožňuje rýchly návrat k rozjasnenej, hydratovanej, jemnej a pevnej pleti. Okrem toho, že je ultraľahký a rýchlo sa vstrebáva, tiež chráni pred UVA/UVB žiarením i škodlivými voľnými radikálmi, dokonale hydratuje a zároveň rozjasňuje.

Cíťte sa ako znovuzrodená s povzbudzujúcimi ovocnými tónmi, ktoré zanechávajú mnohostrannú a dlhotrvácnu vôňu? Nie? Tak vyskúšajte Incandessence Soleil parfum. V spojení s kvetmi osmantu a krémovými drevinami ucítite hrejivé slnečné lúče na vlastnej koži.

H&B