Ruža – kráľovná kvetín, ale tiež starostlivosti a krásy. Preto i rad prípravkov Nivea Rose obsahuje účinnú ružovú vodu, ktorá sa stáročia používa pre blahodárne a harmonizujúce účinky na pleť, pokožku a pre krásu.

Ošetrujúci elixír

Tridsaťpäť miliónov rokov – už tak dlho zdobia náš svet ruže, ktoré sú krásne na pohľad, ale tiež omamne voňajú a vplávajú na zdravie  pokožky i pleti. Používala ich už v starovekom Egypte kráľovná Kleopatra, ktorá bola vyhlásená svojou krásou. Ružovú vodu objavili  náhodou – pri destilácii vzácneho ružového oleja, keď táto prírodná kvapalina vznikla ako vedľajší produkt.

Druhým spôsobom výroby ružovej vody je macerácia okvetných ružových plátkov. Má mnoho účinkov na pleť – omladzuje, rozjasňuje, zjednocuje pleť, tonizuje a má protizápalové účinky. Jej jemná vôňa harmonizuje pokožku i zmysly a podporuje ženskosť.

Vyskúšajte jemné odličovanie s ružovou vodou: 

Jednofázová micelárna voda účinne a jemne odstraňuje mejkap a každodenné nečistoty z pleti. Obsahuje organickú ružovú vodu, ktorá harmonizuje a tonizuje pleť. Má príjemnú vôňu ruže. Voda je dermatologicky a oftalmologicky testovaná a schválená.

Ako funguje:

Je ideálna na každodenné odličovanie. Micelárnu vodu naneste na vatový tampónik, priložte k nalíčeným viečkam a potom stiahnite smerom nadol, po smere rastu rias. Výborne odlíči aj celú pleť.

 

Dvojfázová micelárna voda Rose sa skladá z micelárnej zložky s obsahom ošetrujúcej ružovej vody a tiež z olejovej časti, ktorá pomáha odstrániť i odolnejší mejkap. Ružová voda harmonizuje a tonizuje pleť, aby vyzerala prirodzene krásne. Voda je dermatologicky a oftalmologicky testovaná a schválená.

Ako funguje:

Pred použitím najprv micelárnu vodu dobre pretrepte, aby sa obe zložky spojili. Potom prípravok naneste na vatový tampónik, priložte na nalíčené viečka, nechajte pár sekúnd pôsobiť a potom stiahnite smerom nadol, po smere rastu rias. Oči budú odlíčené a ich okolie rozjasnené a vyživené.

Čistiaci micelárny gél si poradí s mejkapom, potom, mazom, i so všetkými nečistotami, ktoré sa počas dňa usadili na pleti. Stačí si ním len ráno a večer umyť pleť.  Čistí jemne a do hĺbky, osviežuje a vďaka obsahu ružovej vody rozjasňuje a ošetruje pleť i pri umývaní. Odstráni i vodeodolný mejkap bez nepríjemného trenia.

Ako funguje:

Malé množstvo gélu napeňte s vodou v dlaniach a jemne touto zmesou umyte celú tvár. Pleť potom bude čistá, rozjasnená a tiež ošetrovaná. Ideálne je čistenie ráno a večer, pred použitím ďalšej starostlivosti.

Starostlivosť o pleť s ružovou vodou:

Hydratačný denný gél-krém Rose Touch obsahuje organickú ružovú vodu, ktorá pleť rozjasňuje a tonizuje, navyše krásne vonia. Pleti poskytne výživu a hydratáciu až na 48 hodín. O intenzívnu hydratáciu pleti sa postará kyselina hyalurónová, ktorá zároveň pôsobí ako prevencia vzniku vrások. A nemusíte sa báť, vďaka gélovo-krémovej konzistencii nehrozí žiadny lepivý pocit. Krém je vhodný na všetky typy pleti.

Telová starostlivosť s ružovou vodou:

Telové mlieko Rose Touch je voňavá starostlivosť 3v1 pre prirodzene krásnu pokožku tela – ideálne je pre normálnu až suchú. Poskytuje 48-hodinovú hydratáciu, rýchlo sa vstrebáva, nemastí. Obsahuje arganový olej a vysoko hydratačné sérum. Nádherne vonia po ružiach.

unicum