Chcete ich odstrániť jednoducho a dobre? Nová Philips Lumea Series 9000 IPL s technológiou SenseIQ vníma, čo pokožka potrebuje, a zbaví vás chĺpkov jemne a bezbolestne.

 

Užívajte si hladkú pokožku až šesť mesiacov. Tie deklaruje štúdia, podľa ktorej priemerný výsledok 77 % redukcie chĺpkov na nohách dosiahli používateľky po úplnom ošetrovacom cykle, čiže po dvanástich ošetreniach. Odstraňovač chĺpkov najprv zistí, aké intenzívne ošetrenie pokožka potrebuje. Na základe toho odporučí ideálne nastavenie a potom sa môžete pustiť do ošetrenia. Vďaka štyrom unikátne navrhnutým nástavcom odstránite chĺpky aj z citlivých oblastí a pokožka zostane po ošetrení bez podráždenia.

Potom čo inteligentný senzor preskúma aké ošetrenie pokožka potrebuje a odporučí jeden z piatich stupňov nastavenia intenzity, priložíte prístroj k pokožke a ak je aplikačné okienko dobre priložené k pokožke začne vysielať záblesky, ktoré chĺpok odstráni, bezbolestne, samozrejme, pretože chĺpky sa nevytrhávajú ani neholia, ale dlhodobo „uspávajú“. Pulzné svetlo totiž uvedie chĺpok do stavu pokoja, počas ktorého vypadne a spomalí sa jeho ďalší rast.

Prvé štyri až päť ošetrení treba urobiť vždy po dvoch týždňoch. Štúdie ukazujú, že už po prvých troch kolách sa zbavíte až 92 % chĺpkov. Merania robili na nohách po 3 ošetreniach a u 27 z 55 žien dosiahli výsledok 92 % alebo viac. Aj pri dodržaní plánu ošetrení sa však môžu individuálne výsledky líšiť. No potom už stačí len jedna aplikácia za štyri až osem týždňov a po dvanástich ošetreniach prestanú chĺpkov rásť až šesť mesiacov. Pokožka v tom čase  zostáva krásne jemná a hebká na dotyk, pretože chĺpky nezarastajú, neobjavujú sa pupienky ani nedochádza k začervenaniu ošetrovanej pokožky.

Philips Lumea Series 9000 bola rovnako ako jej predchodkyňa vyvinutá v spolupráci s dermatológmi. Aby bolo ošetrenie pohodlné a rýchle, na každú partiu tela je k dispozícii špeciálny nástavec: na nohy a ruky, tvár, podpazušie a oblasť bikín. Každý z nástavcov má inak veľké a zakrivené aplikačné okienko a tiež iné farebné filtre, aby ošetrenie vyhovovalo potrebám konkrétnej partie. Vďaka tomu ošetríte obe lýtka za 8,5 minúty, podpazušie za 1,5 minúty a oblasť bikín za 2 minúty. Prístroj môžete používať s káblom aj bez neho, teda kdekoľvek.

Philips Lumea Series 9000 ponúka dva modely – BRI958/00 a BRI955/00, ktoré nahrádzajú pôvodnú radu Philips Lumea Prestige. Model BRI958/00 so svetlo ružovou rukoväťou sa predáva so štyrmi nástavcami a jeho cena je 499,99 EUR, model BRI955/00 s bielou rukoväťou ponúka tri nástavce (na telo, tvár a citlivé oblasti bikín a podpazušia) a stojí 449.99 EUR.

Philips Lumea si celosvetovo získala už tria polmilióna užívateliek a stále väčšej obľube sa teší aj aplikácia Philips Lumea IPL, v ktorej nájdu užívateľky praktické rady a ktorá im postráži plán ošetrenia jednotlivých partií.

Čo je potrebné urobiť pred prvým použitím Philips Lumea? Pre koho je ošetrenie vhodné a pre koho nie? Ako sa o Philips Lumea správne starať? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v praktickom Sprievodcovi použitím Philips Lumea.

Viac zistíte na www.philips.sk/lumea.

H&B