Aj vy máte pleť plnú nečistôt, upchatých pórov a na vzhľad je šedivá? Môže sa to zmeniť. Stačí si správne vybrať a zohľadniť pritom to, čo pleť potrebuje.

Pleť je denne vystavená rôznym vonkajším nečistotám, vplyvom počasia a mejkapu, preto sa denná exfoliácia stáva nevyhnutným krokom na zachovanie vitálneho a žiarivého vzhľadu. Perfektný v tomto smere je Alma K Gentle Exfoliating Gel. Prirodzene totiž zvláčni pleť a zároveň tým upokojí vašu dušu a obnoví rovnováhu pocitov.

Jemné granulky gélu odstránia z pleti nečistoty, zbavia ju šedého vzhľadu a vyčistia póry, pričom obnovia jej vitalitu a zaručia hladký povrch. Zmes minerálov z Mŕtveho mora v géle dopĺňa čistiaci komplex olejov z hroznových zrniek a nechtíka, vďaka ktorému je pleť po použití nielen čistá, ale aj vyživená. Upokojujúci extrakt harmančeka bráni podráždeniu a uvoľňuje pleť. Gél je ideálny na každodenné čistenie, pokiaľ túžite po hladkej, vláčnej a žiarivej pleti.

Ako na to?

Naneste gél na navlhčenú pleť tváre a krku. Krúživými ťahmi masírujte dovtedy, kým sa textúra gélu nepremení na hladkú penu. Dôkladne opláchnite vodou a pleť pretonizujte.

H&B