Ak ste nevycestovali a túžite po slnečnom Taliansku, máme pre vás tip. Urobte si Taliansko doma na terase alebo na balkóne.

Stačí málo. Ak ste odpovedali na prvú otázku kladne, znamená to, že túto krajinu máte radi a je predpoklad, že v jej duchu ste si skrášlili aj priestor okolo seba. Čiže blízko vás je nejaký oleander, palma, trubkovec alebo iná stredomorská rastlina, ktorá svojou krásou a vôňou ozvláštňuje priestor. No aby to bolo dokonalé, pohodlne sa usaďte, vezmite do ruky pohár a vychutnávajte si Taliansko plnými dúškami…

Samozrejme, nie hocijaký pohár, ale s tradičným talianskym nápojom, ktorý ozdobuje stoly už viac ako dvestopäťdesiat rokov. Uhádli ste, hovoríme o Cinzane. Takže miešajte:

  1. Cinzano Ginger je potešením pre všetkých, čo preferujú sladký život, ale horkú chuť. Keď ochutnáte miešaný drink určite nám dáte za pravdu. Do pohára s ľadom pridajte 1 diel Cinzano Rosso a 2 diely Kinley Ginger. Ale. K dokonalému pôžitku z kokteilu potom chýba už len plátok čerstvého citrónu alebo kúsok zázvoru.

  1. Ak ste zástancami sladšej chute aj vône, určite vám ulahodí Cinzano Rosé. Príprava nápoje je jednoduchá – do pohára s ľadom pridajte 1 diel Cinzano Bianco, 2 diely Kinley Bitter Rose a navrch obľúbené lesné ovocie, aby ste mali drink sladký presne tak, ako sladký chcete mať celý život!

  1. Letné horúce dni ale vyžadujú poriadne osvieženie, a čo tak k tomu dobrá nálada? Vyskúšajte Cinzano Tonic, ktorý sa skladá z 1 dielu božsky suchého Cinzano Extra Dry a 2 dielov Kinley Tonic Water. A ak budete drink pripravovať s letnou večerou, nezabudnite do neho pridať kus uhorky.

Teraz už stačí iba si ťuknúť. Na život!

H&B