Hľadáte pohodlné topánky a kabelku podľa najnovších módnych trendov? Tak určite skúste v predajniach CCC. Nové modely sú plné fantázie, kvality,  ale aj prísnosti, rôznorodosti a mladistvosti.

Minimalistická a vysoko elegantná značka Gino Rossi sa tentokrát precízne no nevtieravo vyhrala aj s tými najdrobnejšími detailmi – ako inak, v najvyššej kvalite a nadčasovosti. Pohrala sa s vojenským štýlom a ponúka tmavé farby v kombinácii s vreckami, prackami, prešívaním i hrubými šnúrkami. Ďalším prvkom kolekcie sú Cowboy boots zrnitého vzhľadu i vzhľadu pripomínajúceho krokodíliu kožu, a to vo viacerých farbách: bordovej, čokoládovej, ťavej a čiernej. Ani počas tejto sezóny Gino Rossi nevynecháva elegantné mokasíny – minimalistické i ozdobené, na svoje si príde každý. Podobné elementy nájdete aj na doplnkoch.

Osvedčená a trvácna kvalita značky Lasocki pre celú rodinu, ktorá má v CCC už dlhoročnú históriu, tentoraz mierne pritvrdila a do svojej kolekcie na chladné dni vniesla punc prísnosti. Výrazné podrážky, lesklé povrchy a imitácie zvieracích povrchov pri niektorých modeloch podčiarkuje aj vybíjaním a kontrastne jemným viazaním. Značka si však stále zachováva vkusnosť a vďaka vysokej kvalite spracovania prírodnej kože je perfektnou voľbou na večer s priateľmi v meste, aj na pracovné stretnutia počas dňa. Navyše, tráviť v nej celý deň vám bude príjemné aj zo zdravotného hľadiska – kvalitné spracovanie zabezpečí pohodlie a potrebnú oporu pre chodidlá. Ide o spojenie kvality a pohodlia za príjemnú cenu.

Jenny Fairy aj na jeseň dýcha mladistvosťou a rôznorodosťou a odráža tie najaktuálnejšie módne trendy. Určená je tým, čo žijú najnovšou módou a nenechajú si ujsť príležitosť byť trendový. Obuje vás do každej nálady, ktorú so sebou dni najbližších mesiacov prinesú. Pestrá ponuka topánok na podpätku, čižiem, tenisiek, mokasín i loafersiek a iných je plná zaujímavých textúr, výrazných ozdôb a doplnkov.

Najštýlovejším topánkam a kabelkám značky DeeZee pre všetky, čo kráčajú ako zvodné divy, budú kraľovať tlmené odtiene hnedej a sivej farby a už tradične jesenná bordová. Nájdete v nej veľké pracky, retiazky, hrubé podrážky typické pre štýl grunge. DeeZee ale nezabudne ani na jemnejšie duše a ponúkne im modely v boho štýle v teplých hnedých a béžových odtieňoch. Milovníkov vysokých podpätkov potešia novinky doplnené o hit sezóny – aplikácie z eko krokodílej kože. Okrem topánok a kabeliek však značka ponúka aj čelenky a doplnky do vlasov, peňaženky a niečo do chladnejšieho počasia: klobúky, šatky či rukavice.

Športová kolekcia Sprandi poonúka praktické modely, ktoré nohy udržia v bezpečí a pohodlí pri športových aktivitách, ale aj mestské modely, v ktorých komfortne vybavíte všetko, čo vám dni prinášajú. Jesenná kolekcia má aj odvážnejšie páry, ktoré upútajú pozornosť štýlovou hrou farieb a vzorov. Tvarovo sa opäť môžete vybrať cestou tradičného teniskového strihu alebo zvoliť trendovú rozšírenú podrážku.

Pre všetky kolekcie platí, že v porovnaní s predošlými rokmi je v nich výrazne viac farieb. V ponuke je mnoho modelov v svetlých farbách: bielej, béžovej, ružovej i svetlosivej, v odtieňoch hnedej: od pieskovej a ťavej, cez škoricovú, koňakovú až po čokoládovo hnedú. Nájdu sa aj tradičné modré a tlmené zelené odtiene.

„Pod značkou CCC nájdu zákazníčky a zákazníci kvalitnú obuv, nech je ich štýl akýkoľvek,“ hovorí Alena Langová, marketingová manažérka CCC Slovakia. Modely nových kolekcií sú dostupné v e-shope aj v predajniach po celom Slovensku.

H&B