Pri kabelkách je to už raz tak… aj keď je fajn mať favorita, bola by škoda nosiť ten istý jeden model stále dookola…

Navyše, žiadna kabelka nie je taká univerzálna, aby sa hodila na každú príležitosť. Aj preto je lepšie mať v skrini pár základných druhov. Výber vhodnej kabelky do práce riešime asi najčastejšie. Potrebujú do nej ukryť nielen mobil a peňaženku, ale aj dokumenty, prípadne notebook. Nehovoriac o kozmetickej taštičke, kľúčoch, menšej desiate a ďalších desiatkach vecí. Vhodné sú priestranné a členené kabelky z pevného materiálu s dlhým uchom cez rameno.

Čo sa týka farby, nadčasovým čiernym modelom rozhodne nešliapnete vedľa. Pokiaľ ale nosíte do práce svetlejšie a farebnejšie outfity a nebojíte sa do života vpustiť aj ostatné farby, zlaďte sa kabelkou v módnych béžových alebo jemných pastelových odtieňoch. Ak vám to profesia dovolí, nie je od veci zaobstarať si štýlový batôžtek, ktorý odľahčí chrbtu.

A čo kabelka na voľný čas? Veľa závisí od štýlu obliekania a od toho, koľko vecí so sebou v kabelke nosíte. V kolekcii Deichmann nájdete ležérne i športovejšie kabelky, elegantné ženské modely v najrôznejších farbách i prevedeniach. Je len na vás, či siahnete po kompaktnej crossbody alebo skôr po klasickom modeli cez rameno. Top trendom sú aktuálne malé kabelky s efektnými vzormi a prešívaním i vaky.

V šatníku by vám rozhodne nemala chýbať listová kabelka. Či už čierna, svetlá alebo metalická. Využijete ju na najrôznejšie spoločenské udalosti, od plesov po svadby, ale aj na romantickú večeru s partnerom.

H&B