Leto pomaly ale isto klope na dvere. Je čas obstarať si novú, sviežu letnú obuv, v ktorej sa budete cítiť skvelo a dodá outfitu pomyselnú čerešničku na torte.

Tento rok sa nezaobídeme bez chunky sandaliek, šľapiek s retiazkami a uzlíkmi i bez žabiek ozdobených žiariacimi kamienkami. Dávate prednosť podpätkom? Ani tu nebude výber ľahký. Minimalistické modely v béžovej, bielej alebo smotanovej sa stanú čarovným doplnkom akéhokoľvek outfitu.

Naopak, pastelové tóny a nápadné farby strhávajú na seba pozornosť a krásne sadnú k elegantnejšiemu mestskému štýlu i k letným šatám. Oproti tomu sa budú k večerným outfitom hodiť čierne lodičky s retiazkami a remienkom okolo členka. A nesmieme zabudnúť na doplnky. Etno look využívajúci prírodné materiály, ako je slama alebo ratan, patrí k letnej klasike. Či už vyrazíte na prechádzku po pláži, s rodinou na piknik, etno kabelkou doplníte denimový outfit v mestskom štýle a získate ozajstný pocit leta. Tieto letné trendy a mnohé ďalšie nájdete za trvalo nízke ceny v predajniach Deichmann a v internetovom obchode na deichmann.com

H&B