Za všetkým hľadaj ženu – v tomto prípade DVE – Susi a Eva

Na začiatku je priateľstvo.. Moja kamarátka Susi pracuje s kožou ako profesionálna čalúnička od roku 2000.  Pozná ma roky a vie, že mám obľubu v kúskoch, ktoré sú iné ako ostatné. Jedného dňa, v deň mojich narodenín mi darovala kabelku.
Ušila pre mňa originálnu kabelku z výnimočnej kože, ktorá sa používa na čalúnenie luxusných áut veteránov, z materiálu ktorý sa nedá bežne kúpiť.
A tak vznikla moja myšlienka tvoriť kabelky pre ženy a dievčatá, ktoré majú rady originál!
Svet je zaplavený produktami, ktoré sú cool, zábavné a zaujímavé, ale len na jednu sezónu… a potom sa vyhadzujú. My sa snažíme využiť všetok materiál, ktorý nakúpime a zásadne nevyrábame do zásob, alebo na sklad. Pracujeme bezzvyškovo. Cesta nášho výrobku je priamo od nás – výrobcu k spotrebiteľovi.
Pokladáme za dôležité, aby pôvod zdroja bol transparentný. Svojich dodávateľov kože dobre poznáme. Všetky kože pochádzajú z nemeckých garbiarní, niektoré z nich majú 200 ročnú tradíciu. Naše kože sú trieslom činené nie chrómom…
Dbáme na etiku a úctu k životnému prostrediu.
Vyrábame kvalitné, hodnotné a nadčasové kabelky a to je udržateľnosť. U nás si môžete vybrať štýl, veľkosť, farbu, druh kože, farbu šitia, kovové doplnky aj monogram.
Spolu vytvoríme vašu kabelku! Pretože každá z nás je originál!

Chcete vedieť viac?  Pozrite  na https://sussesbag.com/

Nepíšte Ježiškovi, napíšte nám: hello@sussesbag.com

GORD