Víťaz španielskej Primera División, jediný obhajca prvenstva v Ligy majstrov a držiteľ posledného Superpohára UEFA. Real Madrid víťazí na futbalovom ihrisku, NIVEA MEN zase v starostlivosti o mužskú tvár a telo. Užite si spojenie dvoch expertov a navštívte s nami najúspešnejší klub súčasnosti.

Výrobky, ktoré stoja za skutočným víťazstvom

Ako to, že stále víťazia? Byť druhí nie je pre hráčov Realu Madrid možnosťou. Neustále posúvajú hranice svojho výkonu a s každým zápasom dokazujú, že môžu byť ešte lepší. A sebavedomejší. Kľúč k úspechu spočíva v stanovených cieľoch. A to platí aj pre vás. Akonáhle si raz niečo zmyslíte, nič vám nemôže stáť v ceste. Neustále zvyšujete svoje nároky a chopíte sa každej príležitosti. Odhodlanie vás tiahne vpred. A presne pre takých mužov sme stvorili výrobky DEEP. Podporujeme majstrovské výkony hráčov tímu Real Madrid, ale aj tie vaše – každodenné, ale o nič menej dôležité. Vieme totiž, že keď budete sami so sebou spokojní, dokážete čím ďalej viac.

Pocit úplnej čistoty. I keď ide do tuhého

Maximálny výkon predvádzate každý deň. Chcete sa pri tom cítiť neustále svieži? Zvoľte výrobky DEEP. Obsahujú špeciálnu antibakteriálnu formulu s čiernym uhlím, ktorá nečistotám nedá šancu. Ale nielen to. Sú tiež obohatené o príťažlivú vôňu s modernými tónmi tmavého dreva, ktorá po vás zanechá dojem. Hlboký dojem.

OCHRANA PROTI POTENIU

Futbaloví hráči na to majú 90 minút, vy ale svoj maximálny výkon predvádzate celý deň. A práve preto potrebujete ochranu proti poteniu, ktorá trvá. Dokonca až 48 hodín. Antiperspirant DEEP v spreji i guľôčkový antiperspirant obsahujú účinnú formulu s čiernym uhlím, ktorá si poradí s baktériami i zápachom. Ich mužná vôňa vám dodá sebavedomie a zaistí pocit sviežosti i počas tých najnáročnejších okamihov.

HLADKÉ OHOLENIE

Svojím odhodlaním dokážete čeliť všemožným nástrahám, proti ostriu žiletky vás ale ochránia len kvalitné produkty na holenie. Gél a pena na holenie DEEP zmäkčia vaše fúzy, pripravia pokožku na holenie a zaistia ľahký sklz holiaceho strojčeka. Už žiadne podráždenie – vaša tvár bude ako pod ochranným štítom! Formula s čiernym uhlím navyše pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale žiarila, a voda po holení DEEP  ju upokojí a osvieži. Výrobky DEEP vás nenechajú v štichu.

OSVIEŽUJÚCI KÚPEĽ

Máte rád výzvy, ale niekedy je toho i tak trochu moc? To chce vyčistiť hlavu. Ale v prvom rade aj pokožku celého tela. Sprchový gél DEEP obsahuje mikročastice prírodného ílu, ktoré na seba účinne nabaľujú nečistoty a pokožku čistia do hĺbky. Príťažlivá svieža vôňa povzbudzuje zmysly a zostáva na pokožke po dlhý čas. Jediná sprcha niekedy dokáže divy.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Nielen vrcholoví hráči sa môžu chváliť osobitým účesom! Doprajte svojim vlasom jedinečnú starostlivosť a dajte všetkým najavo, že žiarivá hriva nie je len pre futbalové hviezdy. Šampón DEEP obohatený o elektrolyty a čierne uhlie vám pomôže zbaviť sa prebytočného kožného mazu a vlasy zanechá perfektne čisté a svieže. O vlasy i pokožku hlavy bude skvele postarané.

H&B